Palladium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .ρuή¢ђ__, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Súhlasíte s tým aby odhlasovalo hráčov na palladium?

Anketa uzavřena 8/12/13.
  1. Ano

    53.8%
  2. Nie

    53.8%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, mal by som taký návrh že všetky lode čo sa odstavia do zóny hmloviny na 5-1 a 5-3 budú odhlásené po určitej dobe. Keď je tam veľa hráčov odstavených, tak to laguje ostatným hráčom čo chcú zbierať palladium. Hra sa ma hrať a nie nechať P.E.T. nechať zbierať za seba. Ešte zatiaľ nikde som nenašiel žiadnu osnovu ako správne písať nápady, tak prepáčte ak to nevyhovuje.
     
  2. trta95

    trta95 User

    Od toho ten P.E.T je. Ty protokoly a mechanismy nejsou nejlevnější tak proč by nemohl lítat a sbírat za tebe ?
     
  3. Nehovorím že P.E.T. by nemal zbierať palladium, hovorím že skoro všetci hráči sa tam odstavia a nehrajú skoro vôbec, iba to nechajú ma P.E.T.
     
  4. Ja by som odporučil, aby sa týmto hráčom ubieralo BZ a nie štíty. Tým by bol problém parkovačov a PETov vyriešený. Ale úplne najlepšie by bolo palládium akože naveky vyťažiť a viac neobjaviť.
     
  5. Zafod

    Zafod User

    .ρuή¢ђ__ tohle ocenil(a).
  6. .A..R..E..S. nováčkovia by nemali také šance ako my doteraz, málokto by ma podľa mňa full havoc, herkules a aj Kronos, museli by si priplatiť viac €.

    //edit: Zafod mam si upraviť návrh, či netreba? ;)
     
  7. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Ježiš tak nebreč,že ti to pak laguje...máš 3 varianty: 1 pořid si pořádné PC,2 jdi a vystřílej je tam a 3 nelétej na paladium:-D
     
  8. Spartakus

    Spartakus User

    Já bych palladko zrušil úplně a byl by pokoj. Kdysi jsem byl na pld. pořád pak mě to přestalo bavit a raději střílím npc. na brány se dá taky tak vydělat. Čas od času na pld. zničím pár stojáků. :D
     
  9. trta95

    trta95 User

    Proč rušit ? Máme to zadarmo a poměrně jednoduše získatelné, navíc neznám lepší věc než jít dělat úkoly na loďky k palladku..
     
    .ρuή¢ђ__ tohle ocenil(a).
  10. Belgam

    Belgam Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.