Palladium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem °~ĐaViĐ~°, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chceli by ste tento návrh?

  1. Áno

    50.0%
  2. Nie

    50.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Čaute, mal by som návrh ako urobiť mapu 5-3. Tam čo je dolu palladium tak by som to rozdelil na 3 časti: EIC, MMO, VRU. Bola by tam zóna neútočenia, ale keby prišiel nejaký hráč z EIC do MMO alebo VRU, tak by ho mohli puknúť. Tento návrh som urobil preto, lebo ma stále zabíjajú na palladiu, aj ostatných slabých hráčov. Nedá sa tam ani v klude zbierať.
     
  2. mirec77

    mirec77 User

    Tak ak sa ti nedá zbierať, tak choď na nejakú inú mapu. Táto hra nie je o zbieraní ale o strielaní :)
     
  3. Gameboymc

    Gameboymc User

    Já osobně bych jen zvětšil množství palladia, ale nechal bych to tak jak to je.
     
  4. zonu neutocenia tam mat nebudes, to by bol kazdy na stojaka a ani npc by ich nezostrelilo. Ja by to bral ale toto nema najmensiu sancu prejst XD
     
  5. Tak zóna neútočenia by stačila
     
  6. Korben

    Korben User

    Tak že návrh je neprepracovaný a mimo pravidiel a za ďalšie hráči budú môcť podávať návrhy až za dva mesiace, kým si na fórum zvyknú a naučia sa prispievať.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.