Palladium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ¤[E]xper[T]¤, 11/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Formácia Diamant na Palladium

  1. Ano

    4 hlasy(ů)
    33.3%
  2. Nie

    8 hlasy(ů)
    66.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím. Oplatí sa mi kúpiť na Palladium formáciu stíhačiek Diamant? Keď som AFK?

    Za odpovede Ďakujem.
     
  2. Určitě Ano
     
  3. ERIK518_

    ERIK518_ User

    Ja mám na Palladium formáciu Srdce.Teraz už mlhovina neuberá štít tak je podľa mňa lepšie mať skôr Srdce aby si mal viacej HP a štítu a keď tak prepínať formácie podľa útoku NPC / hráčov ( za predpokladu, že máš viacej formácií ).
     
  4. Mám len kreditové som len lvl 14 ale mám peta a sberac na paladko za U formacie naňemam :(
     
  5. ERIK518_

    ERIK518_ User

    Nechaj si ešte poradiť od iných hráčov ako to majú oni ale aj preferujem na pld Srdce + Diamant.
     
  6. -xghost-

    -xghost- User

    No to bych spíš doporučil žádnou formaci nekupovat. Aspoň ne jenom kvůli pld. Za 10 min. než tě to odhlásí tě stejně NPC nesundá (anihilator možná ano) a hráč tě v afk suná se srdcem/diamantem stejně jako bez něj. Ušetřené U vlož radši např do beden, či profilu pilota.
     
  7. Ale ja som myslel tak lebo pojdem AFK dajme tomu na 30minut a chcem nechat AFK peta zbierat ale aby ma mobky nesundavali a na globalnej europe 3 ked som na palla tak ma zabili iba 2x zatial takze len mobky po mne idu nie hraci.

    A na NPC je aka formacia najlepsia?
     
    Naposledy upraveno: 11/10/14
  8. Kubino

    Kubino Guest

    ¤[E]xper[T]¤ skús hru hrať a nenechávať odstavenú loď, potom nebudeš mať problém so zostrelom.
     
  9. Sentiero

    Sentiero User

    Co jsem vypozorovala tak "hráči" afk mají většinou formaci srdce...

    Jen bych ti doporučila abys nenechával sbírat jen petku ale sbíral s ní. Myslím, že se to vyplatí víc.. Protože pokud budeš afk tak nebudou střílet jen tebe ale i petku (teda tak to dělám já :D) a taky petka ti bude často sbírat s ostaníma petkama, takže ti toho stejně moc nenasbírá...Tak abys potom nebyl zklamanej :)
     
  10. ¤[E]xper[T]¤ vzhledem k tomu, že už mlha neubírá štít, tak tě to odhlásí dřív než za 30 minut. Teda pokud do tebe něco nebude střílet. Takže jestli tam vydržíš déle jak 30 minut, tak bych ti doporučil spíš formaci diamant, aby se ti dobíjel štít během toho, co tě budou NPC střílet. Proti hráči, když seš afk, ti stejně srdce nepomůže.
     
  11. Dnes som tam vydrzal 20 minut ale potom pomne islo NPC a som ho musel zostrelit

    A ked sa mozem spitat Aka formacia je najlepsia na NPC zostrelovanie..

    Kolko stoji netopier fomacia a kedy asi bude v obchode.
     
    Naposledy upraveno: 11/10/14
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Kedže autor odbáča od témy dovolím si tému uzamknúť. Otázky ohľadom formácii smeruj do príslušného FAQ.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.