Pár dotazů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄, 26/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, ahoj :D zase jsem za nějakou tu chvíli nastřádál pár dotazů, na které bych se rád zeptal...
    nějáké jsou pro mne alespon důležité a některý jsou jen tak proste ze mne to zajímá.

    1. Nad lodí se zobrazují písmenka jako názvy letounů ale ne všichni mají stejné pořadí např. : ( IIZIIAIIII a ZIIAIIIIII atd. ) podle čeho se určuje na jakém místě bude daný letoun/ kolikátý v pořadí nad lodí.

    2. Zajímá mě kolik bere paliva oprava peta lvl. 3, jestli nějaké bere.

    3. Nedávno jsem koukal na nějakou tabulku s percentualní šancí za kolik ee postavit určitou bránu > kolik je % na x ee, že to postavím a pak kolik % na y ee (snad víte jak to myslím)

    A konečně ten technický dotaz...

    4. Včera ( pátek ) byla hodina upgradu... > 25% sleva + já měl slevák >25% sleva = 50% cena z původní ceny...ale něco mi nesedí...

    předmět stál na lvl 7 bez slev 6080uri (alesponje to tak v bibli tu na foru)

    s mojí slevou (50%) stál ale 3420 uri > měl stát 3040 uri...

    Otázka je... je někde chyba, a nebo je chyba tady na foru v bibli?
     
  2. 2. Každý mechanizmus ktorý máš v P.E.Tovi spotrebuje palivo týmto vzorcom:

    ( [Level PETa] * 2 ) + ( [Počet AI v PET] * 2 ) + ( [Počet mechanismů v PET] * 4) + 1

    3. Super ;)
    4. 25% zľava a balíček s 25% neznamená 50% celkovú zľavu, ale musíš počítať postupne.
    Najprv z pôvodnej ceny 6080U odpočítaš 25% prvýkrát, dostaneš 4560U a z tejto novej ceny opäť odpočítaš ďalších 25% a dostaneš tých 3420U ktoré si videl/zaplatil (celková zľava je teda 43.75%)
     
    Naposledy upraveno: 26/11/16
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    ChuckNorris Dakujem za odpoved.

    % sa nescitatavaju na povodnej sume, rovnake je to aj pri vypoctoch bonusov cti. Zlava sa odratava uz od zlacnenej sumy 4560U. Pri vypocte cti musis rovnako priratavat bonusy postupne.
     
  4. 2. Díky :)
    k tý 3. to jsem zapomel dopsat... jestli mi ji nekdo nemuze poslat.. nemuzu ji najít :D celkem by se hodila (posílal to nekdo z modů)
    4. dík, no v duchu jsem myslel že to je sleva ne z celku ale ze slevy...

    EDIT: tak 3. bod jsem našel... bylo to od marvina tohle: https://board-cs.darkorbit.com//threads/galakticke-brany.106635/

    A ta 1? určujese podle neceho to pořadí? :D
     
    Naposledy upraveno: 27/11/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.