Payment

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem unforgiven69, 8/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj draci! Mam taký problem že ked chcem niečo kupit cez psc tak mi tam ukazuje ze mam nejake sluzby zapate neviete co to je?? dal som pin odsuhlasil vop a ukaze mi hento.. a pardon ze som to pridal sem ale nemam prava pridavat do paymentu.. chcem si kupit zlavu a 30k uri a ono mi ukaze hento.. :( prosim pomozte mi


    Toto mi ukazuje: Vaša platba sa nemôže vykonať ,pretože využívate službu zabezpečujucu anonymizaciu IP adresy.. ako to deaktivujem?
     
  2. Korben

    Korben User

    Neviem čo je "hento", ale ak si si na svojom PC zapol niečo ako blokovanie odosielania tvojej IP, tak si to musíš vyriešiť sám.
     
  3. Ahoj,

    Mne to robilo tiež najmä keď som si kupil psc a išiel som platiť cez mobil respektíve cez puffin browser. Tam mi to tiež písalo, ale keď som išiel cez chrome tak to išlo. Takže odporúčam zmeniť prehliadac. Nič iné ma nenapada.
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Prohlizec Puffin pouziva cloudovy server, tam si umim predstavit ze to muze delat problem. Otazka je jestli i autor tematu nejak vyuziva cloud, proxy, nejaky program apod.
     
  5. Mavin ano použivam puffina.. a tie proxy atd rosse dakujem uz to funguje :) Marvin a prosim. volám sa Aďo :) korben cital som si to na nete a mas to ty ma to kazdy kto pojde cez puffina.. a ja som to nezapal zapol to google precitaj si je o tom clanok.. ale preto som sa spytal vas ci neviete ako to vipnem lebo v tom clanku som to nevičital.. každopadne problém je vyrieseny:) Marvin dakujem aj Korben a hlavne rosse :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.