Paysafe card + účet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Thymius, 14/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Thymius

    Thymius User

    Zdravím,

    Hledal jsem na fóru informace ohledně tohoto druhu platby, ale vlákna byla již bohužel uzavřená, nebo se týkala docela jiných dotazů. (předem se omlouvám pokud jsem zvolil špatnou sekci, ale diskuze mi přišla nejpřijatelnější) - Tolik na úvod, přejdu k věci.

    Dostal jsem se do fáze nákupu prémium účtu (hlavně kvůli kami a opravám). Metod je víc než dost, ale osobně údaje od kreditky nikam volně na internet vypisovat nechci, stejně tak jako věci spojené s bankovními účty a převody. Proto jsem se informoval dál - ohledně PAYSAFE CARD, a následného účtu.

    Když už přemýšlím o nákupu těchto karet (podle informací hlavně na benzinových pumpách), zbyl by na nich vždy nějaký zůstatek. Přičemž info od karty se zůstatkem bych pak musel někam založit, uchovávat ho k dalšímu použití, atd. Proto bych se tedy rád dozvěděl informace od vás ohledně ÚČTU spojeného s těmito PAYSAFE kartami. Předpokládám, že funguje na následujícím principu: Člověk nakoupí karty v určité ceně, ty jednotlivě přičte na účet. Poté si v sekci nákupu ve hře vyberu položku, přihlásím se na účet, následně koupím a z účtu se strhne požadovaná suma (zbytek tedy zůstane na účtu). Chápu doufám princip správně :)

    Dále bych prosil všechny, kteří s tímto druhem platby mají jakoukoliv zkušenost (ohledně lhůty dodání, propojení, bezpečnosti, reklamace, celkové spokojenosti, atd atd...) aby případně přidali vlastní názor, stejně tak klady i zápory :)

    Zkušenosti s těmito platbami nemám žádné, takže pokud někomu připadá dotaz směšný, ať si vzpomene na své první platby :)

    Předem děkuji za veškeré odpovědi a reakce.
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Pises to dobre.
    Pokud si zakoupis dalsi kupon, staci si ho jen pripsat na strankach PSC na svuj ucet,kde se to okamzite ukaze tvuj altualni stav. Pri platbach pomoci PSC vyberes pouze platbu pomoci sveho uctu PSC. Vypises nick,heslo k uctu PSC a potvrdis. Ukaze se ti i stav konta a kolik bude odecteno. Samozrejme ti prijde i potvrzeni od PSC kde a kolik jsi platitl.
    Nemel jsem s timto nikdy problem a zustatky na kartach mi timto nedelaji zadnou starost,kdyz to mas na ucte u PSC.
     
  3. Eda-)

    Eda-) User

    Thymius s tímto způsobem platby jsem neměl prakticky žádný problém až ve chvíli kdy mi chybělo pár korun na premium a můj spoluklanovec mi chtěl dát svojí zbytkovou psc, ta mi ale na psc účet nešla připsat jelikož jsem čech a on měl slovenskou psc tak na to pozor....
     
  4. Thymius

    Thymius User

    Díky moc za okamžité reakce :) Ještě mě napadají takové doplňovací otázky - jak je to s připsáním? Připíše se ihned, nebo pouze v pracovních dnech jako transakce přes účty? + Funguje případně i při MHH?
     
  5. Hneď pripíše a funguje to aj na MHH.
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    Thymius bankovy prevod je trosku ina oblast, ktora sa na MHH nevztahuje a trva dlhsie
    PSC sa pripise hned po pouziti

    mas este niake doplnujuce otazky?
     
    Naposledy upraveno: 14/12/14
  7. Spartakus

    Spartakus User

    Thymius jen dodám, že se párkrát stalo, že se z PSC odečetli peníze a urko nepřišlo. Po cca. 2 hodinách se peníze na PSC vrátily. (Asi byla někde chyba). Potom se muselo počkat na další MHH. Jinak je to rozhodně nejlepší způsob platby.
     
  8. Thymius

    Thymius User

    Super, tak moc díky všem. Další otázky už nemám :)
     
  9. Psc je proste nej zpusob na platbu :)
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.