Paysafecard

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem HYDROGENIUM_FIGHT, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Caute dneska som si bol kupit PSC za 10 Eur a povedali mi ze PSC ma nejay vírus, neviete niečo o tom boli mi povedane ze ak ju pouzijem a nedostanem to co chcem ze sa peniaze strhnu a nevratia sa , neviem teraz co si mám myslieť , nechcem šíriť paniku, ak viete viac napíšte. Dakujem.
     
  2. *pursuer*

    *pursuer* User

    NO ja som dnes rano pouzil PSC na zakup Zlavy 25% na predmety a strhlo mi z uctu PSC sumu a riadne som obdrzal zlavu.Takze neviem o akom viruse to vravis.Sprav si teda ucet na ich stranke a tam si pripis tu sumu,je to jednoduchsie a nemusis tukat kodiky zakazdym aspon ;)
     
  3. Pursuer nie o nejakom viruse to vravím ja sa pýtam tak mi povedali na mieste kde som to kupil že vela ludi sa chodi sťažovať ja si nevymýšlam len sa pýtam... Ak si dneska platil a dostal si to je to super chcem tiež kupit premko teraz na mesiac zvazujem bojím sa :D zase 6 euro ...
     
  4. *pursuer*

    *pursuer* User

    Tak na tvojom mieste by som si spravil ten ucet a hned po kupeni PSC to tam nahodil,aby ti nemohli ukradnut PSC sice sa da hodit kod na to,ale to je obtiaznejsie ako mat ucet.Ono to nemusi byt ziaden virus,ale boli pripady,ze si niektori predajcovia odpisali kod a po predaji ho pouzili okamzite a kym osoby,ktore tento kody zakupili pouzili,tak uz boli prazdne.Ja mam ucet a po zakupeni to tam okamzite prevediem a zatial som nemal problem s tym tzv. virusom ;) No nechajme priestor vyjadrit sa kompetentnym mozno budu vediet viac.
     
  5. hej tak ja som kupoval PSc na premko a nebol problem zatial 4 roky to hram a ešte sa nič nestalo
     
  6. Korben

    Korben User

  7. Predajca na pumpe, dufam ze neklamala ale vyzerala presvedcivo nikdy sa mi to nestalo.
     
  8. TaunWe

    TaunWe User

    Moment, kupuješ si na pumpe PSC. Zaplatíš za to peniaze. A následne ti povedali, že to nefunguje?
     
  9. nie povedala ze ked ju pouzijem a vyhodí mi okienko nezname tak povedala že mi to stiahne peniaze a už sa mi nevratia, že už vcera vela ludi sa stazovalo a kupujem vždy na tom istom mieste po 10 e a nič zatial pohode preto sa pýtam či neviete niečo o tom
    -----
    som sa mal spýtať od kedy to trva ale bo niečo v tom zmysle
     
  10. TaunWe

    TaunWe User

    Tak vieš čo? Nemám síce moc skúseností s PSC, kupoval som si to len raz, ale v takom prípade ti odporúčam jednu vec, overiť si to cez ich stránku ako to je. A samozrejme sa opýtať u vedúceho predajne, kde sa to kupovalo, pretože musia mať kontakt na službu PSC.
    Mimochodom, nepíš viac postov pod seba, používaj editáciu postu.
     
  11. ok prepac za post hladal som po ich stranke a nič som nevidel ja si kupujem len premko tak uvidim skusim skusim tam zajsť zajtra a popytam sa este ine veci ohladne toho
     
  12. *pursuer*

    *pursuer* User

    Preco nespravis ako som ti poradil a neurobis na PSC ucet a tam si vlozis peniaze pomocou pinu a z neho cerpas potom a nemusis kade tade mat papieriky s kodikmi.Navyse podpora PSC je stale k dispozicii,tak im mozes kedykolvek napisat a overit si tvrdenia danej osoby.Toto musis riesit s ich podporou tu na fore s tym nic nespravia,kedze za PSC nezodpovedaju.
     
  13. Korben

    Korben User

    HYDROGENIUM_FIGHT Problém s PSC musíš riešiť priamo na stránka PSC a nie na fóre pre hru. My tu nemáme informácie o prípadných problémoch tejto platobnej metódy.
     
  14. ano ja chapem už sa stalo zlakol som sa aby som premko dostal a idem skusit platbu
     
  15. Zafod

    Zafod User

    Já si nemyslím že by tam byl nějaký virus. Každopádně je třeba po nákupu se na stránky PSC přihlásit a svou PSC zabezpečit heslem. Ono by mohlo dojít ke zneužití přímo prodejcem.
     
  16. Zeus

    Zeus Guest

    HYDROGENIUM_FIGHT Říkal si virus?Tak to potom ten virus je prodejce, a dělá z vás hlupáky.
     
  17. no ja som to vcera zakupil to premko vsetko okey prebehlo len vela ludi sa chodilo stazovat tak neviem
     
  18. Zeus

    Zeus Guest

    Máš ještě nějakou otázku nebo můžeme téma zavřít.
     
  19. zeus kludne možeš , nemame už o čom teda...
     
  20. Korben

    Korben User

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.