Paysafecard

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SauronL, 25/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SauronL

    SauronL User

    Chci si koupit premium na 6 měsíců a k tomu potřebuji 470 CZK. No a já mám 4 papírky (300kč), (100kč), (35kč), (35kč) , byla by škoda muset kupovat novou za 100 když to mohu využít takhle. No háček je v tom že tam můžu zadat jen 3 paysafe a já mám 4 , možná jsem tam jenom něco přehlíd. Prosím o radu.


    ________________________________________________________________________________
    btw. Hodil bych to do sekce "časté dotazy k platbám" , jenomže tam nemám oprávnění, takže pokud to házím do špatné sekce , předem se omlouvám.
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    SauronL: Založ si u PSC konto a tam převeď jednotlivé PSC. Konto pak použiješ při placení.
     
    SauronL tohle ocenil(a).
  3. SauronL

    SauronL User

    Ihned zkusím, myslel jsem, že by se to dalo nějak obejít, ale tohle určitě vyřeší i všechny ostatní problémy do budoucna, díky :)
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Nemáš zač, dříve mi to též vrtalo hlavou. ;) Ono se to vlastně menuje "účet my paysafecard".
     
  5. SauronL

    SauronL User

    Jojo, díky za pomoc už jsem to zaplatil. Jinak téma už mohou uzamknout.
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Pokud mne pamet neplete, ci se neco nezmenilo lze zadat az 10 kodu, nekde je tam tlacitko zadat vice kodu. Nicmene to co ti poradil spoluhrac je myslim si jeste lepsi reseni. :)
    Povazuji za zodpovezeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.