Pet exp

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Iszy, 2/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Iszy

    Iszy User

    Dobry den


    myslim si ze bp ma bugle ziskavani bz do peta...

    farmil jsem ukoly na piraty..a pockal jsem az mi padne ten posledni pak jsem nazbytek hodil peta a on se zabugnul a nebouchl..a po prenacteni mi z nej ty bz zmizely...

    nevite co s tim nebo oznamite to vyse ?

    S pozdrame Iszy
     
  2. Sid

    Sid Guest

    Iszy z tvého "popisu" není naprosto jasné co jsi dělal, zkus si přečíst link Vzorový příklad nahlášení technického problému ve hře

    Mimochodem, pokud se jedná o to, že jsi použil mechanizmus kamikadze a po výbuchu tvého peta si stěžuješ na to, že neobdržel žádné BZ, pak je to snad v pořádku.

    Když není PET na herní mapě, nemůže obdržet žádné BZ.
     
  3. Iszy

    Iszy User

    Respektive dodelal jsem ukol a chvili na to aktivoval kamikadzi ktera se zasekla a neboucla..bz do ni skocili ale po prenacteni se zase odecetly :(
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    PET musí byť aktívny aby dostal BS-ka, t.j. nedoporučujem tesne počas započítavania púšťať kamikadze.

    BS sa pripísať nedajú, t.j. bohužiaľ s týmto ti nepomôžeme. Treba premazať dáta, možno ide len o zobrazovaciu chybu alebo počkať do ranného reštartu.
     
  5. Iszy

    Iszy User

    nn bz se nevratili..ale je to bohuzel takove nedoresene..stejne jako to ze po odhlaseni a prihlaseni mam sem tam zniceneho peta..celkove si myslim ze by se na nej mohli kouknout a doladit ho..
     
  6. Korben

    Korben User

    Iszy Kedy si naposledy čistil cache prehliadač a aktualizoval ovládače.
     
  7. Iszy

    Iszy User

    naposledy asi 2 tydny z5 rucne jak jsem mel problem s tim ze me to hazelo nove spojeni..jinac kazdy tyden v nedeli to sjizdim i ccleanerem
     
  8. Korben

    Korben User

  9. Iszy

    Iszy User

    o body se mi az tak nejedna sice zamrzi ale co..resp se mi jedna o princip..btw nejsem prvni kdo se s tim setkal tak to uz dale nemusime rozebirat..kdyby se priste neco takoveho stalo budu to mit jiz v zaznamu a popripade dolozim detaily..

    Dekuji za napomoc, s pozdravem Iszy
     
  10. Korben

    Korben User

    Popísanie problému nestačí , je k tomu potrebné dodať aj všetky informácie ktoré sú v odkaze môjho predchádzajúceho postu. Maj to na pamäti.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.