PET setup pre boxiky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem slizo, 20/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. slizo

    slizo User

    Zdravím, Udržujte si peta na lvl8, kvoli boxikom aby to nezralo palivo zbytocne.

    Ešte som nekupoval sloty ani protokoly trojkove .

    Preto sa pytam skusenejsich hracov ako nakombinovať trojkove protokoly aby pet zarobil co najviac a zároveň čo najmenej prerobil na palive ak ho chcem pouzit na boxikovanie. Takže koľko lvl 3 radarov , kolko level 3 setricov paliva a kolko level 3 bonus protokolov . . Mňa napadlo dat full sloty na radar ale nie som si isty či je to najlepsie riešenie na boxikovanie.

    Budem rad keď mi poradíte.

    Btw a čo sa tyka profilu tak na profil na boxi pridava iba tie bonusy obsahu na boxi? Lebo niekto mi hovoril že pridava na boxi aj profil na Cargo box , čo mi pride vrcholne nelogicke ale aj tak sa pýtam .
     
  2. Cargo boxy, a Bonus boxy su 2 rozdielne veci... Ano, hovorili ti somarinu
    Profil na boxiky plati len na tie klasicke - bonusove - [Vlečný paprsek II].
    Ak chces boxikovat trvalo, a bude ta to bavit, odporucam urobit profil aj na Uridium z boxiku...
    Protokoly na šetrenie paliva su uplne zbytocne.
    Odporucam bud Full protokoly na zisk z boxu - Protokol zachrany.
    Alebo 10 protokolov zachrany, a 2 protokoly na dosah / radar.

    A PET berie tolko paliva, kolko tam mas veci, mechanizmy, protokoly, stity, lasery, ci hadzes kaminu, obetny plamen.
    Myslim ze niekde bola aj tabulka, kolko co zerie, ale niesom si isty, tak nech ti to niekto sem hodi, kto to vie najst.
     
  3. jaritko

    jaritko User

  4. Arya

    Arya User

    Případné další dotazy prosím do tématu zde: Diskuze-PET, ať to máme všechno pohromadě :)
     
    marika tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.