PET

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem darksimeon, 19/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. darksimeon

    darksimeon User

    Prosím radu,ako mám použiť kamikaze na PET ked ma full hp a prípadne ako spraviť aby nemal full hp lebo robím GG a pet ma full hp tak to neviem dať(ked dam kamikaze začne iba útočiť)
     
  2. Strieľaj do neho, kým nebude mať minimum hp
     
  3. darksimeon

    darksimeon User

  4. Si v skupine? Vtedy sa nedá do PETa strieľať, o iných obmedzeniach neviem.
     
  5. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    darksimeon,
    abys mohl použít kamikazi, tak tvůj pet musí mít minimální HP, aby se kamikaze aktivovala a následně bouchla ;-)

    Pokud jsi v bráně, tak opustit skupinu, pokud v nějaké jsi, kliknout peta a raketuj ho, dokud nebude mít tuším pod 10% hp ;-)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    To není nutné. Kamikaze se aktivuje nejen, když má PET minimum HP, ale také když má hráč minimum HP. Takže i v bráně si stačí nechat ubrat životy na dostatečně nízkou úroveň a pet bouchne i opravený, pak po obnovení peta už bude mít minimum HP. ;)
     
    Rasputinn13 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Přesně tak..stačí střílet do PETíka..až bude mít pod 10% HP :)
     
  8. [flav]

    [flav] User

    staci polozit minu a pet nema hp
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Také souhlasím, mína je jistejší.

    Střílet do peta spíš nedoporučuji, stačí střelit o hodně víc a při zlém odhadu, je pak stráta cti odečtena.
     
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jenže ne všude jde hodit minut a ne všude jde střílet do peta. :)
    A třeba v Hadesce zdržovat odjetím na X-2, to je lepší si nechat ubrat to HP na lodi. :)
     
    -baghira2- a ChuckNorris tohle ocenili.
  11. mám drobný dotaz a veľmi ma zaujíma odpoved mám PET lvl15 v nej zberača surovin lvl3 k tomu som dokupil radarové mechanizmi v počte 5 ks tak isto lvl 3 tak mi prosím vás niekto vysvetlite prečo je najpomalšia zo všetkých PET ktore sa nachadzaju v jej blízkosti testoval som všetky lode aj tak je proste najpomalšia a všetky ostatne petky jej proste všetko zoberu ? to vedla mna stal kamarat s PET lvl10 bez radarov zberač lvl2 a aj tak mi všetko bere tak v čom je teda problém ? nie som novačik hrám 8 rokov tak poprosim len seriozne odpovede len mi už proste došla trpezlivost tak sa pýtam?
     
    Naposledy upraveno: 28/4/17
  12. Rychlost PET je přímo závislá na rychlosti lodě. Takže, pokud nelítáš například na spearhead, budou ostatní PET u kořisti dřív.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. písal som skúšal som všetky lode teraz som na tarantule a je to presne to iste :mad:
     
  14. Hraji zhruba tak dlouho jako ty. PET rychlost se nedá ovlivnit jinak než lodí, pod šutry.
    Rychlost P.E.T Navýšena na 130% rychlosti lodě hráče.
    Osobně, když pustím PET s golim a třeba ze spearheadem je rozdíl v rychlosti viditelný. Skus zkontrolovat generátory rychlosti a jestli máš vložené šutry, a jakou máš formaci letounů. Jinak už mě nic nenapadá.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. svi1

    svi1 User

  16. ty si to asi nečital poriadne to čo som napísal vtom problem nie je ani v generatoroch ani v lodi proste je niečo zle v hre debata na temu to tam maš mat alebo hento je totalne zbytočna viem čo tam ma byt aby bola rychla ale nie je chapeš v tom je problem preto chcem stanovisko kompetentneho človeka a nie taketo naše dohady čo asi to môže robit....
     
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

    ***SAK∑.feat.CR∑Đ*** Cize mam to chapat tak, ze tvoja PET je spomalena permanentne?

    Odnas ti k tomu nemam moc co povedat, nikto nic podobne nehlasil a v systeme nema PET priradenu ziadnu rychlost, nie je ani moc co kontrolovat a ani to nemame ako opravit, ak ide o chybu.

    Mozes skusit natocit video s spoluhracmi kde preukazes, ze PET je skutocne pomalsia ako ostatne, potom to mozme posunut vyssie a nahlasit ako potencialny bug.
     
  18. Jasne to by nemal byt problém natočit len musim zistit ako to urobit a pochopil si to uplne presne je absolutne jedno kolko tam dám alebo nedam radarov alebo aku zvolím lod ta PET lieta proste pomalinky aj PET z nižšim levelom a bez radarov mi proste bere pred nosom a ked sa nato pozeram dokonca moja pet je pritom prva ale nasaje to ta druha petka , už som uvažoval že tuto PET predama kupim novu ale mam dojem že by to nepomohlo . Ak môžem poprosit porad mi prosim nejaky program s ktorým to nahram .
     
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    Už jsem tu na to před rokm odpovídal, možná dvěma. Naše bys to pár stránek dozadu.
    Tvoje PET může být klidně i rychlejší, ale musela by STIHNOUT předjet tu pomalejší. Což je problém, když se také snaží sebrat už sbíraný boxík, čímž se zdrží, zatímco "kamarádova" pomalejší PET už si to valí za dalším šutrem.
    Stejně tak na to má vliv odezva internetu, protože tohle všechno probíhá na tvém prohlížeči a ne na serverech. Je už hodně dlouho známo, že lidé s horší odezvou internetu si na paladku moc nenasbírali.
    Ale teď už na paladko skoro nikdo nechodí, prostě si stoupni jinam a máš to vyřešené. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Badmaniak :p hlavne že bol u mna šli sme z rovnakeho internetu nie môj zlatý chyba je inde len treba zistit že kde
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.