PET

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem darksimeon, 19/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Borat

    Borat User

    Chyba bude medzi stoličkou a monitorom.

    Chalani ti už poradili a napísali dôvody. Ďalej už ti tu dali aj odkaz na diskusiu a tam sa to riešilo. A žiadny taký problém ohľadom peta nieje a nikto to ani neregistruje :)
     
  2. no tak vtom prípade velmi pekne dakujem za pomoc , že som ja aj niečo ine očakaval myslel som že som sa svojej naivity v tejto hre zbavil ale bohužial nie ved nadej umiera posledna ;) ešte podotknem všetkym hračom sa na tarantule skovavju stihačky pri zmene rychlosti mne nie to je isto moja chyba a ked letím cez npc chvilku ich vidím a potom zrazu okolo mna preletia všetky nadzvukovou rychlostou ale to isto moja chyba .....
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ak npc odrazu okolo Teba preletia všetky nadzvukovou rýchlosťou, pravdepodobne pôjde o lag.

    Ohľadom tohto problému, skúšal si zmeniť formáciu na tartaruske na dvojité kolo?
    Snáď by to dokázalo o trochu viac navýšiť rýchlosť u Tvojho peta.

    Ak by bola chyba v tom, ako to väčšina popisuje.
    Tak potom skús dohodiť do správneho vlákna Tvoje trasovanie, ping test a speed test na Frankfurt.

    Hádam to pomôže aspoň čiastočne ozrejmiť Tvoj problém.
    Dúfam, že nepôjde o zvlášť veľmi vysokú odozvu.
     
    ***SAK∑.feat.CR∑Đ*** tohle ocenil(a).
  4. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    To co tu popisuješ dělají lagy. Jaký máš ping na server BP? A jaký má ping tvůj kamarád? Strávil jsem na paládku 1,5 roku a vím, jak mi to tam sbíralo. To samé je vidět na spaceballu. Než se mi zobrazí boxíky, tak hráči na ts mi už hlásí, kolik jich sebrali a já jsem rád, že vezmu alespoň jeden a co myslíš, že dělá můj pet? Stojí na místě a kouká na mě, co by jako měl dělat. Kamarád, co bydlí na slovensku nechá lodičku stát na portu a nechá sbírat jenom peta a vždy sebere 1 box, ale mnohdy 2 i 3? Kde si mám jako stěžovat podle tebe? Na ministerstvu internetu? S tím nic prostě neuděláme no....
     
    Naposledy upraveno: 2/5/17
    Borat tohle ocenil(a).
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    Četl jsi co jsem napsal??
    Pokud sebere první box on, tak už sebere všechny další, i kdyby tvůj pet byl rychlejší.Prostě ten tvůj sbírá sebraný box, zatímco jeho už vyrazil pro další. Nevím jak ti to líp vysvětlit. :)

    A to, že byl u tebe neznamená vůbec nic. Pokud chceš dělat objektivní experiment s kamarádem, vyměňte si ještě počítače a ať on se logne u tebe a ty u něj. Pak si můžeš stěžovat, že je "moj zlatý chyba jinde". ;)
    Je jednoduché všechno hodit na BP, že?
     
  6. svi1

    svi1 User

    ***SAK∑.feat.CR∑Đ*** čti odsud dále několik postů. A fakt bys měl debatovat v daném tématu. Takhle to zas bude roztaháno v několika tématech po celém fóru místo toho, aby to bylo na jednom místě pohromadě. Vše tam je napsáno. Tohle se totiž řešilo již mnohokrát. Případně udělej testy co Ti psali spoluhráči nebo se řiď radou administrátora a natoč to.
    Nelíbí se Ti odpovědi, které jsi dostal? V pořádku, ale jiné holt mít nebudeš. A pokud čekáš, že hned teď Ti to někdo vyřeší, tak smůla. Pokud to chceš dále řešit, dodej co po Tobě chtějí.
    Fakt si přečti co o tom bylo napsáno a udělej si obrázek ze zkušeností ostatních. Pěknou hru přeji.
     
    Mamina71 a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  7. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    V tomto případě, jak tu někdo psal, opravdu záleží na tom, jaký máš PING internetu, doporučil bych udělat PING test... ;-) Také záleží na výbavě PETA. Je třeba tohle vše pořádně prozkoumat..

    PS: Jinak PET má 150% rychlost vůči lodi, takže hráč který je na lodi TARTARUS bude mít rychlejšího PETA, než hráč na PHOENIXOVI ;-)
     
  8. Borat

    Borat User

    Tak verím, že otázky boli zodpovedané a v prípade ďalších otázok ohľadom P.E.T. smerovať všetko sem Diskuze FAQ: P.E.T. 10.

    Zodpovedané.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.