Pet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 123pepa123, 3/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 123pepa123

    123pepa123 User

    Ahojte .. mam takový problém.. když hraju a používám peta ... když normalně zajdu do obchodu a koupím palivo do peta tak pak musím relog .. jelikož pet nejde vypnou .. ani zapnout... a vždy když hodím relog musím ho opravit.. co stím ?
     
  2. =U.D.O=

    =U.D.O= User

    mě to dělá taky.už hodně dlouho a myslím že všem.nedělam relog ale vykřížkuji okno a znova přihlásim.je to o něco kratší.hlavně bacha když kupuješ palivo a jsi v bráně.můžeš díky tomu zrušení okna bouchnout :)
     
  3. 123pepa123

    123pepa123 User

    To né to kupuji před .. ale jde o to že fur relog :( skočím do rakantény a musím jít bez peta :/
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    To již je hodně mrzuté. Dělat karanténu bez peta, musí být mnohem obtížnejší; jako s ním. :(
    S tím, scela souhlasím.
     
  5. Teď se mi to stalo taky, koupil jsem na základně palivo a pet nefungoval. Relog a vše funkční. Další chybička?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. -Neptun-

    -Neptun- User

    S tim palivem je to pokazene dost dluho a porad nic. Kdyz je pet vypnuty a koupi se palivo tak nefunguje, ale kdyz je aktivni a koupi se palivo tak to jde v poho.
     
  7. 123pepa123

    123pepa123 User

    Neptune :) buhužel když je pet zaplý tak zase nejde vypnout nejde kami a nic ..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.