Chyby PET

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Imperátor[CZ1], 12/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim, vcera i dnes se mi stalo to, ze kdyz zapnu peta, tak ho nevidim na mape (ani na minimape), nicmene PET funguje. Zkousel jsem 2 prohlizece ani na jednom ho proste nevidim. Nevi nekdo proc? :eek:

    EDIT: nezobrazuje mi to designy, klasickyho peta vidim... ale proc ? :D
     
    Naposledy upraveno: 12/7/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Zrejme vedľajšia chyba, ktorá vyskočila ohľadom včerajšieho a dnešného zlučovania serverov.
    Dobré by bolo, nahlásiť to sem: hlasenie-bugov-chyb-v-hre Pretože ide o fakt, vážnosť situácie.

    Nakoľko moderátori, to potom reportujú vyššie a Tí hore, to potom musia vyriešiť a dať do poriadku.
     
    Naposledy upraveno: 12/7/18
    Imperátor[CZ1] tohle ocenil(a).
  3. Arya

    Arya User

    Imperátor[CZ1], Ahoj, ano bohužel jedná se o chybu. Design Phoenix na PETku, způsobuje neviditelného PETa. Stačí design odstranit.
    Chyba je nahlášena, takže budeme muset vydržet, než ji opraví.

    Jinak, jsi na foru přece dost dlouho, abys věděl, že zde máme diskuzi k PETovi. Další dotazy ohledně PETa zde: Diskuze- P.E.T.
    A pro hlášení chyb ve hře, zde máme téma Hlášení chyb/bugu ve hře.

    Z důvodu duplicity, téma uzamknuto.
     
    -baghira2- a Imperátor[CZ1] tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.