Pirátska korisť

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mr.Kat, 29/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mr.Kat

    Mr.Kat User

    Cawte chcem sa spýtať či sa mi oplatí kupovať kľúče koristi keď chcem dostať dizajn na goliata napr. diminisher atď. Alebo sa mi to oplatí radšej kúpiť za 250k uridia. osobne si myslím že ak by som kupoval kľúče tak sa mi to oplatí viac lebo popri tom môžem dostať aj lf4 časti do apisi.. ale priorita je ten dizajn. Nie som si tým istý pretože môžem kúpiť 200 kľúčov a nemusím ho dostať.
    Aké sú stým vaše skúsenosti?
     
  2. Zapomněl jsi ještě na 3 variantu a to že si design vydražíš,ale to je moc nákladné na kredity,záleží jak hodně jich máš naspořených,nevím jak na tom jsi s výbavou,ale osobně bych radši být tebou šetřil na aegis(pokud ho už nemáš),než na design goliata. Za urko bych ho asi nekupoval no a klíče to je loterie,někomu to napadá (designy) za chvíli a někdo jako např. já tomu nespadne nic ani za 5000 beden. Pokud nemáš výbavu nemáš apis ani zeus ani moc lf4 tak doporučuju spíš sbírat no a pokud mermomoci nějaký chceš,tak spíš doporučuju zkusit šetřit kredity a dražbu,u nás na cz2 se to draží za cca 1miliardu,což se při poctivém šetření dá udělat do měsíce,když se budeš snažit
     
  3. Korben

    Korben User

    Duplicitná téma.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.