piratske bedny

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Cannis_Aureus_CZ, 6/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdar , chci se zeptat, planuju nakup velkeho mnozstvi klicu k bednam a mam tyto otazky
    1)
    pri akci kdyz sou bedny levnejsi kolik stoji misto klasickych 1500 uridia?

    2)
    bonusovy balicek ,,sleva´´ je platny na nakup klicu kdyz jej budu kupovat z herni mapy ?

    3)
    bonus balicek zdvojnasobovac zdvojnasobuje obsah piratskyh beden?

    4)
    vlecny paprsek2 je funkcni na pirat bedny?

    to je zatim vse kdyztak jeste neco pripisu
     
  2. Selendix

    Selendix User

    1,2) základní sleva při akci je 25%, dalších 5% je možno mít s premium a dalších 25% s balíčkem sleva. Celkem to dělá 55%.
    3,4) pokud vím tak ne
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    Akakolvek zlava funguje na bednicky, cize 5% premium + 25% zlava + 20% akcia= 55% dole

    Ano, ak zbieras bedne cez automaticky nakup, vsetky zlavy su platne, toho sa bat nemusis.

    Profil a dvojnasobok samozrejme na bednicky nefunguju, obsah v bednach sa neda zvacsit.
     
  4. Oromku, docela se mi líbí tvé počty, nechtěl by jsi jít dělat účetní k nám do firmy? Možná bych měl větší výplatu konečně :D.

    Je mi jasný že jsi se přepsal, jen mi to nedalo abych si nerýpnul, prosím o smazání postu :).
     
  5. tak mi vyslo ze koupim o akci asi 3800 klicu, kolik se ztoho da nazbirat lf4 ?
     
  6. Je ťažko povedať koľko nazbieraš lf4. Je to o náhode, čo ti padne z bedničky. Napríklad dávnejšie mi z 25 kľúčov padli 3 lf4 počas akcie (3x väčšia šanca), to však neznamená že tebe z 3800 bedien padne 456 lf4. K porovnaniu, zbieral som počas akcie Zeus (pár dní späť) a z 90 bední mi nepadla žiadna lf4.
    Reálne by som to možno videl na nejakých 76 lf4, zhruba každých 50 bedničiek jedna, podľa šťastia to môže byť oveľa viac či menej.

    Na záver jedna skromná otázka: Načo ti bude toľko lf4 ? :D
     
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    iba sa prepísal, akcia bola 25% zľava myslím nie 20.

    Predpokladám, že odpoveď je dostatučujúca a diskutovať alebo viac informácií už nájdete v následujúcej téme
    Diskuze k tématu : FAQ - Pirátské bedny


    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.