Placeni Kartou ze zahraniči do čr?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem «°”˜¨AiR¨˜”°»[LuaFe], 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobrý den když někdo bydli napřiklad v rusku a hraje na českem serveru chce platit kartou co to všechno obnaši?
     
  2. Logan

    Logan User

  3. Díky Logan tohle mě velmi potěšilo, ale tak nevim ten připad jsem ja a bojim že mi to vezme celou vejplatu bych se rozplakal :-(
     
  4. No to by mohl byt aj problém...Zatim nic nekupuj pořádně si nejprve vše zjisti :)
     
  5. Logan

    Logan User

    «°”˜¨AiR¨˜”°»[LuaFe] nooo tak ja Ti neviem osobne som takuto vec neriesil :D

    Ale tak radu Ti mozem dat: Najprv celu vyplatu vyber a nechaj si tam len tolko kolko chces do hry investovat :D:D Tak Ti nestiahnu uplne vsetko :)
     
  6. Logan..No to je nápad :D To by mě nenapadlo :D :D Pokud tam nemá limit tak to je cajk :) Já musís mít na učtě víc jak 5000 abych mohl nakupovat po netu :D
     
  7. Logan

    Logan User

    este sa na to popytam
     
  8. dobře, tak kdyby někdo měl zkušenosti stimhle budu rad
     
  9. Belgam

    Belgam Guest

  10. Joe

    Joe Guest

    Nejjednodušší bude, když zavoláš do své banky a zeptáš se jak máš nastavené platby kartou ze zahraničí. Jinak dotazy k problémům s platbami ti může zodpovědět podpora, ale napiš si tam až v pondělí, o víkednu tam nikdo nebude.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/12/13
  11. Zeus

    Zeus Guest

    Vzhledem k tomu,že se již hráč neozval,považuji za vyřízené.
    Uzavírám,LOCK!!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.