platba cez maestro

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by pecko, Mar 8, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. pecko

    pecko User

    Ahoj, neviete preco mi nejde zaplatit kartou? mam maestro kartu, v minulosti to fungovalo, dik
     
  2. Co presne ti to pise, nebo co ti nejde? Mas aktivovane platby pres internet?
     
    -baghira2- likes this.
  3. pecko

    pecko User

    Vyskytla sa chyba.

    Skús to znova s jedným z týchto pohodlných spôsobov platby:
    ale cez tuto kartu som uz tu platil tak neviem kde je chyba
     
  4. Mas tam tu kartu ulozenou? Pokud jo, nemenil si na ni nejake udaje, nebo nemas novou? Mozna bych zkusil ji smazat a zadat tam jeji udaje znova...
     
    -baghira2- likes this.
  5. pecko

    pecko User

    nemam ju ulozenu, ziadnu nemam ulozenu
     
  6. Arya

    Arya User

    pecko, Máš na bankovním účtu záznam o odečtu částky, kterou jsi chtěl zaplatit?
     
    -baghira2- likes this.
  7. pecko

    pecko User

    nie nemam skusim este mobil uvidime.......ani mobil nemoze byt chyba u bp?
     
  8. Korben

    Korben User

    Akú vlajku máš v platobnej oblasti v pravo hore?
     
    -baghira2- likes this.
  9. pecko

    pecko User

    nemecku tusim :)
     
  10. Korben

    Korben User

    Tak to bude asi ten problém, pokiaľ teda neplatíš cez Nemeckú banku. Ak idú plaby zo Slovenska, musíš napísať na podporu a požiadať o zmenu paymentu. Pravdepodobne si použil PSC kartu z Nemecka.
     
    -baghira2- likes this.
  11. pecko

    pecko User

    no len neviem kedy :) iba som kupoval cez kartu aj ked z ineho statu, som pisal na podporu a asi odpoved budem vediet az v pondelok takze zas akcia u mna onicom
     
  12. Arya

    Arya User

    Je potřeba to řešit na podpoře, jak už napsal kolega výše.

    Hráč odeslán na podporu hry.
     
    -baghira2- likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.