Chyby platba mi přišla 2x ale uridium pouze jednou

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Danky_Loupák, 30/4/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravíčko... nevím kam bych to měl psát protože se tady vůbec nevyznám.
    v sobotu 28.4 jsem si chtěl při akci 400% uri (helix) pořídit uridium v hodnotě 2 290kč
    tedy cca 1 300 000 uridia. dával jsem platbu přes trustly cosi a 2x mi to hodilo chybu tak jsem to pak koupil přes jinou metodu která fungovala okamžitě. dnes ráno jsem si všiml že mám na mém účtu znovu 1 300 000 uridia tak jsem ihned kontroloval platby. ve 4 ráno mi to 2x strhlo
    2 290kč ale uridium jsem dostal pouze jednou! sice bych tyto transakce nejraději nějak vynulovat ale jak znám české banky tak to prostě nejde. pokud se tu najde nějaký administrátor který by to mohl se mnou vyřešit mohu dodat screeny oných plateb a ukázat i že připsaná byla pouze jedna. kdyby šlo o pár korun tak bych to neřešil ale přecejen 2 300 kč už je dost! takže jestli je tu nějaký admin který vý jak to vyřešit, prosím odepište mi sem. jsem zoufalý
     
    Naposledy upraveno: 30/4/18
  2. Arya

    Arya User

    Ahoj, s tímto problémem je potřeba se obrátit na podporu hry, případně komunikovat s bankou. Napiš na podporu hry, popiš jim problém a dodej veškeré informace. Jak kontaktovat podporu najdeš v tomto odkazu: Komunikace s podporou.
    Screen jsem smazala vzhledem k citlivosti údajů. Tyto osobní údaje není vhodné poskytovat na veřejném foru. Na podporu je však určitě zaslat můžeš.
     
    sr*mitos*tt a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Citacia zmazana
    díky za radu. ticket podán :) teď už jen čekat na zázrak :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/4/18
  4. Korben

    Korben User

    Pri nákupe urídia počas akcie, je nutné kliknúť na tlačítko "Získaj urídium", inak sa ti urídium nakúpi bez bonusu.

    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. =Marvin=

    =Marvin= User

    Jelikož autor se již dle svých slov spojil s podporou, dále problém bude řešit s pracovníky podpory. Tím pádem zde uzavírám jako přesměrované na support.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.