Platba

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Earthquake, 20/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Earthquake

    Earthquake User

    Zdravím. Kúpil som si double boxy. Vyplnil som to cez kreditnú kartu, ale nič neprišlo, ani smska, že to mam a ani v hre to nemám..pri tom som všetko zadal správne dúfam, že mi to nepríde trikrát po pol hodine, lebo som to spravil 3x...nevedel som, že to nejde ani tak...čo mam robiť?
     
  2. Earthquake

    Earthquake User

    Nejde to ani cez iný prehliadač.
     
  3. svi1

    svi1 User

    Provedl jsi transakci až do konce? Přišel Ti potvrzovací e-mail? Když se podíváš do stav a výpověď a není tam balíček, tak transakce neproběhla.
    Když se podíváš do internetového bankovnictví, máš tam nějakou položku v nezaúčtovaných transakcích?
    Předpokládám, že v minulosti nebyl problém s platbou přes platební kartu a používáš tu stejnou, která je platná a má povolené transakce přes internet.
    SMS chodí pouze pokud to máš u své banky nastaveno (občas je to limitováno i nějakou minimální částkou).
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  4. Earthquake

    Earthquake User

    No nedalo sa to dať až dokonca, lebo som to vyplnil dal som odoslať a potom ma to vrátilo s5 na stranu kde sú tie balíčky a ten balíček sa stále zobrazoval v košiku.
     
  5. Borat

    Borat User

    SMS chodí asi tak od 10€ a viac aspoň ja to tak mám nastavené a pred nedávnom som platil kartou a išlo to v pohode. Skôr by som zašiel do banky a opýtal sa či máš povolené tie tzv. prémiové platby.
    Ďalej otázka. Platil si už niekedy tou bankomatovou kartou v nejakom obchode?
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  6. Earthquake

    Earthquake User

    Áno. Platil som už aj v hre bez problémov a stav účtu mi ukazuje, že tam nejaké peniaze mám.
     
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Pri platbe cez banku to nejde stále hneď, ak má banka nejaké obmedzenie a pod. taktiež záleži na tom aký máš účet v banke a pod. Mne napr. Apple itunes nezoberie jednú kartu. Iná hra mi zas neberie inú kartu, a keď zas v inej hre čo hrajem zapltím kartou tak to trvá chvíľku a platbu mám v nezaúčtoaných a pošle to až po pár hodinách prípadne ďalší deň.

    Ak by si si to zapltil napr. paypalom máš to podľa mňa hneď. Odporúčam ti počkať do pondelka, a podľa mňa ti to započíta ak nie tak sa presvedč či peniaze odišli alebo nie. Môže byť problém, že BP nechce akceptovať tvoju banku hneď a robí si kontroluj. Do bakovníctva sa veľmi málo vyznám ale z toho čo hrávam iné hry, tak platba kartou trvá chvíľku, aspoň u mňa preto mám paypal.
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    Earthquake Pokial ti nebol balicek pripisany hned, potom platba neprebehla. Platobnou kartou som platil v DO xy krat a vzdy sa vsetky kupovane veci pripisuju okamzite na ucet.

    Kontaktuj banku a informuj sa co sa stalo a ci tam nemas blokovany tento druh platieb.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.