Platební Oblast

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Terror•Priest, 15/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. plánuje se někdy vůbec slevnění uridia a dalších balíčku? Myslím že si platební oblast žádá změnu!a to minimálně aby Premium podražilo a ostatní balíčky jako lodě uridium bylo levnější!! Dotaz zní je je něco takového na programu BP ?
     
  2. Gelda

    Gelda User

    Po přečtení tohoto vlákna mi před očima naskočil takový ten obraz ze středověku kde někdo stojí u zdi a lid po něm háže kameny :D

    Bez urážky ale tohle říct někde na srazu hráčů DO tak by tě hnali :D

    Vůbec bych to neřešil... Je to věcí BP a tak nám do toho nic není.. My jsme " zákazníci " a asi nejnakupovanějším zbožím u BP bude premium které ty jako také zákazník chceš podražit :) Jistě ti za to všichni poděkujeme :)
     
  3. Jasně no Uridium se neoplatí kupovat na mapě to je rychlejší a když lovím a někoho sundám a on to má zadarmo a ješteě na portu nebo na místě a muže se smát protože já si vysekám hodně munice to je duvod proč už nelovím Nemá to cenu nějake premko za 100Kč to je trapas válka pro nikoho nic neznamená protože všechno je zadarmo i oprava na místě taže ani nemusí letět ze základny to je fakt PECKA!
     
  4. Gelda

    Gelda User

    Věř mi že dřív když byly opravy za 500 Učka... Na místě a na portu za ještě víc... Jo to byly jiný časy... Dneska je všechno jednodušší... Až moc. A BP to dělá protože potřebuje nahnat lidi na servery... A s tím my bohužel taky nic nenaděláme :D

    Edit : " dle mého názoru " !!!
    Aby někdo neřekl že tu šířím lživou informaci :) Kdyby to náhodou nebyla pravda.
     
  5. To máš pravdu :) BP nalákává lidi ale staří odchází:/
     
  6. Gelda

    Gelda User

    Už jen to když tě někdo schválně " prudí " Třeba minuje u cubů :) Vlastní firma bez klanu... No jediné co můžeš dělat je že odloguješ a řekneš si.. Dnes ne :) Den po dni, měsíc za měsícem :) A nebo ho sejmeš :) On nežli opraví, doletí, najde tě ale ty jsi o 2-3 cuby dál. A jeho to stálo 500 Učka.. .S premkem zadarmo na základně.

    Dneska se ti spawne na místě zadarmo a minuje tě dál :D A je mu to prostě jedno protože ho to nic nestojí... A takových příkladů by byly stovky a stovky ale to jsme mimo původní téma tak to utnem... Neřešme to a ať to snad raději zavřou a budem dělat že se tohle tady nikdy nestalo :D Co ty na to ? Jsou tu uplně jiný problémy nežli to " kolik " stojí premko. S premkem a DOčkem je to jako s bezdomovcema... Nemaj kde žít, co jíst ale cigára a chlast maj vždycky :D No a se závislostí na DO je to stejný :) I kdybys měl hrát v parku na lavičce ve na veřejný wifině tak si to premko seženeš :D
     
  7. Korben

    Korben User

  8. Zafod

    Zafod User

    [ironi]Já doufám že má BP opačný plán a Uridium zdraží.[ironi]

    Božíčku tohle je zase téma. Mohl by jsi prosím zajít do nejbližšího obchodu a optat se kdy zlevní rohlíky a všechno ostatní zboží? Docela by mě zajímalo co ti odpoví...
     
  9. TRIXT

    TRIXT User

    Terror•Priest: Ano "Prémko" je asi nejkupovanější, ale proč? Musíte si uvědomit, že BP potřebuje příjmy a zrovna "Prémko" bude asi důležitý a hlavně pravidelný zdroj příjmů. Podle mě není problém cenová politika BP, ale charakter jednotlivých hráčů. Takže toto téma by se asi mělo jmenovat "Co BP může udělat pro to, aby se zlepšily charakterové vlastnosti hráčů". Bohužel osobně si myslím, že velmi málo.

    Gelda představ si situaci, děláš Cubu, cuba má málo života ty máš málo života (nejsi úplně full), přilítne vlastní a dá pod tebe minu. Ty pukneš a daný hráč si v pohodě dodělá cubu. Bez možnosti opravy na místě, budeš muset letět ze základny a než tam doletíš, cuba je pryč a ty můžeš začít znovu. A nemusí to být cuba, ale třeba UVK či jiné silné NPC.

    Každé řešení, které navrhneme se musí prozkoumat ze všech stran, neb situace se pak nemusí tímto návrhem zlepšit, ale třeba naopak.
     
  10. Gelda

    Gelda User

    Trixt Nevím jakou výbavu máš nebo nemáš ale pokud děláš cubu sám a máš málo hp jsi rebel :D
    1) pokud cubu dám sám jen tak tak chodím na ni ve dvou ne ?
    2) Pokud i tak jsi na cubě sám a jen stojíš a střílíš pak fandím tomu co pod tebe hodí minu za to, že ho to napadlo... Já osobně kolem tý cuby tancuju s tou lodí jak střelenej právě proto abych viděl zda podemě někdo neklade miny... Stačí se pravidelně posunovat po nepravidelných trasách a miny si může házet třeba kolem celý cuby.

    " Každá situace má řešení " :) Mezi námi problém s hráči kteří " chtějí " otravovat a jsou bez klanu je opravdu alarmující... Zejména na CZ 3 kde u firmy VRU tvoří polovinu aktivních hráčů Turci. Nevím jakou s nimi máš ty zkušenost ale to se musí zažít :D Vyprávění nestačí :)
     
  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Platební oblast je čistě věc BP, do které si mluvit nenechá, ale pokud nekdy bude zmena v paymentu, tak se to urcite dozvite. Jelikoz tema se meni v OT, uzaviram. LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.