Platobná mena ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Maximal-Crazy, 5/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pekný večer , mám otázku : Ako je možné že som Slovák žijúci na slovensku a mam cz paymant ? že platím českými korunami ? od nedele 4.4.2016 môže to byť tým že mi "dal" člen klanu psc v cz korunách ? že sa mi tým zmenil aj payment ? ak áno ako ho zmením naspäť do eur ? a slovenským cenníkom ?
     
  2. *pursuer*

    *pursuer* User

    Payment by mal byt podla toho v akej krajine sa registrujes.Ak si sa registroval v Cesku,tak bude CZ,ak na Slovensku,tak €.
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    *pursuer*: Hráč ale uvádí, že se mu změnila měna najednou dne 4.4.2016, i když žije na Slovensku.

    Maximal-Crazy: Mám takový dojem, že měna se nastaví při první platbě. Nedal jsi tomu členovi přístupové údaje, aby ti tou PSC zaplatil nějaký produkt? Pokud ano a on žije v Česku, tak pak je jasné proč došlo ke změně měny. Bohužel, dříve se zde uvádělo, že změna je možná jen jednou a zpět již nelze měnu změnit. Pravděpodobně s tím nic neuděláš.
     
  4. *pursuer*

    *pursuer* User

    TRIXT - Ano hrac to uvadza sice,ale neuviedol svoje ID a tak neviem ako chce,aby sa mu na to niekto pozrel,ci je to skutocne ako uvadza,pretoze uz som si zvykol,ze na fore uvadzaju neraz hraci polopravdy.Uvidime,ci je teda mozne,aby sa payment sam od seba zmenil :)
     
  5. TRIXT nie nedal som mu údaje on mi dal psc ja si myslim že sa mi to zmenilo preto že som kúpil za psc kupenu v česku a a kupoval som predtým urídium atď zo svojho bankového učtu a vždy som mal euro a teraz sa mi to zmenilo...
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Maximal-Crazy payment se ti pravděpodobně změnil právě po platbě. Nazpět ho můžeš dostat tak že napíšeš na podporu a požádáš o změnu na původní.
     
  7. Márvin idem to skúsiť
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.