Plutova rukavice - žebříček boterů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •ŞĦΘCK▪, 4/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tak asi naposled..

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► zveřejnil si pořadí děkuji ti..

    proč na 2 místě je boter, na 4 místě je hráč co točí kristalony na 1-7 nonstop...hlášený reportovaný dávno e ejhle

    5 místo naklikávač...z waru..to samé jednička...ti hráči hrají jen z naklikávačkami... síla fakt

    Co 7 hráč..hráč s CZ2...tehdy jsme ho nemohli dát v 10 nekonečné EMP, nabugované konfy atd..

    hej co to je...tohle si hrajte fakt síla !

    MÍSTO BANOVÁNÍ HRÁČŮ JIM DÁTE URIDIUM ZDARMA, PREMIUM FAKT DÍKY DÍKY...

    Tohle nemá cenu se nervovat fakt na mě to síla už ted..tohle není normální žebříček

    Ale žebříček boterů v akci v Plutonova rukavice...

    No tak nic..venku je pěkne ...ale tohle už nezapnu dlouho možná za dlouho...pokud tito hráči nebudou banování..

    fakt díky díky..

    Omluva všem ale na mě to je síla

    Aby mě neobvinali mě:
    https://cz2.darkorbit.com/p/4woPa-BT4cQ/?lang=cs
    Můj profil na kterým nehraju po tomto cca 14 dnů... vůbec ani nechci nikdy protže ne to ne..

    Já chci aby ten žebříček byl anulován, hráči byli zabanování easy tohle není normal...fakt...

    Tak dejte ty odměny Frogovi, Zohanovi či slabšímu ale botkám ne..to ne..

    Prosím to je síla..
     
    Naposledy upraveno: 4/4/19
  2. Perňa

    Perňa User

    Přestaň si furt stěžovat ty děcko otravné. Nikoho nezajímáš a ani tvůj pláč. Ti hráči co chtěli mít první místo tu bránu na botce neudělali a naházeli do toho víc účka než jim to dalo. Akorat závidíš. Přestaň to hrát zavři se někam do ůstavu.

    To jestli je někdo botka nebo ne nemělo absolutně žádný vliv na tuto bránu. Vyhrál ten kdo do toho nejvíc vrazil a umí to dobře hrát.
     
    jaritko tohle ocenil(a).
  3. Naposledy upraveno moderátorem: 5/4/19
  4. Korben

    Korben User

    Koľko tém chceš ešte založiť? o_O

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.