Plynulost hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *×BossMentos×*, 21/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den, nechci se Vás dotknout, ale mám hodně důvodů toto napsat

    1) Kdyby jste nezamkli mé téma nemuselo tohle vzniknout
    2) Už 2 mé návrhy prošli do hry bez vaší podpory, tudíž už mě to vůbec netrápí, že to berete velmi lehkomyslně
    3) Nejste moc vzdělaní ohledně IT
    4) Já IT učím na Gymplu
    5) Nejvíc mě na tom mrzí ze na fórech jiných zemí jsou lidé vstřícnější
    6) Měli byste přehodnotit svůj dosavadní postoj k většině uživatelů
    7) Měli byste změnit některá pravidla
    Moje otázka zní jak vás tento článek ovlivnil?
     
    Naposledy upraveno: 21/12/14
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    1) Kdyby v tvem tematu bylo neco opravdu realizovatelneho, bylo v nem co resit a neporusovala by se pravidla fora, nebyl by duvod jej zavirat.

    2) To bych rad vedel ktere, schvalne jsem si projel tve prispevky a bohuzel jsem si nevsiml ze by nejaky byl pridany do hry.

    3) Mas pravdu, osobne o IT vim malo, ale za to vim ze kolega Kubino je v tomto oboru vzdelany a v dane problematice se opravdu vyzna a vi o cem mluvi. Narozdil od jinych. ;)

    4) Taky jsme kdysi ve skole meli IT ucitelku. Ve svem oboru se opravdu vyznala, diky ni vim ze v pripade jakehokoliv problemu s PC jej mam mackat restart, pripadne vytrhnout ze zasuvky. (Opravdu si nedelam legraci..) :rolleyes: Neber si to osobne, jen se snazim naznacit ze to cos napsal mne o nicem nepresvedcilo. ;)

    5) Je to tvuj nazor. Tady se snazime udrzovat forum v poradku.

    6) Nas pristup k hracum je stejny a moderator se umi odosobnit, 'oblibenci a dvoji metr' jsou jen vyplody uzivatelu.

    7) Mel by ses naucit nektera pravidla dodrzovat.

    8) Dobrou chut.

    Nic vice k reseni, LOCK!
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    *×BossMentos×*

    Len čisto konštatujem, v žiadnom prípade to nijak nepíšem smerované na teba ... asi si pošlem životopis na nejaké stredné školy a budem učiť :)

    Je super, že učíš deti veci, s čím majú najväčší problém pritom pri PC vyrastajú a myslia si, že inštaláciou hry či pretaktovaním procesora sú majstri sveta ... chválim ... ale najprv pozeraj na svoje vedomosti než začneš hodnotiť niekoho iného. Nikto z kolegov nemusí mať znalosti v IT, práca moderátora to nevyžaduje. Takže naše znalosti nechaj tam kde sú.
     
  4. Korben

    Korben User

    Návrh uzamknutý z jasného dôvodu a to že BP nemá dôvod na aplikovanie niečoho s čím nemá nič spoločné. Jediné čo môžu urobiť , je nastavenie zníženia grafického zaťaženia, to je tak všetko.

    To že si si vsugeroval že ti niečo prešlo, je tvoja vec , kľudne si tomu ver :rolleyes: a nič to nemení na uzavretí návrhu.

    Fórum slúži hlavne ako návod k hre, návrhy taktiež majú smerovať k hre a nie k technickej problematike. Toto je čisto na BP a tak ani jeden moderátor nemusí byť zdatný v IT problematike. No garantujem ti že hlupák nie som a aspoň niečo o tom viem. Na to MEM som sa
    pýtal preto, lebo som chcel konkrétne vysvetlenie toho čo to je a ako to pracuje. No to si mi ako IT učiteľ nedodal.
    Inak podľa mňa sa jedná o plugin container využitý prehliadačom a tak sa ti tento proces , ak ho prehliadač nevyužíva, vypne. Každý si niečo o tom môže prečítať v článku Co je plugin-container . Nie som ITčkar, ale snažím sa o tom ako čo funguje aj niečo dozvedieť , ale nebudem tu machrovať že som superman a všetci naokolo sú blbci.


    Každý robí to čo vie. Nehnevaj sa na mňa , ale ak tak učíš ako si mi odpovedal na moje otázky, tak to si veľmi slabý učiteľ. Od učiteľa ktorý učí IT na gymnáziu, by som čakal omnoho viac.;)

    Prehodnotil som svoj postoj a meniť ho nebudem. Ak sa ti môj postoj nepáči, tak sa na mňa sťažuj.

    Niektoré pravidla určite zmeníme a prve pravidlo bude, že návrh sa bude týkať len hry samotnej a nie jej technických riešení. Toto majú na starosti priamo technici v BP ktorý okrem teórie majú aj prax , ktorá sa mnoho krát líši od toho čo učia na škole.;)

    Ešte odpoveď na tvoju otázku. Nijako.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.