Po dlhej dobe späť

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Dinosam-SVK-, 30/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte,
    po dlhej dobe (2-3 roky, nie som si istý) som sa tu prišiel kuknúť a našiel som tu kopec zmien a vyzerá to zaujímavo takže to skúšam zase hrať :D a mám pár (celkom dosť) otázok :D Skusim to stručne:D

    1.) Aká loď je najlepšia na npcčka celkovo, teda ktorú si mám zohnať? (mám spearheadku, citadel, aegis, solace, venom)

    2.) kde sa najrýchlejšie zberá uridko?:D (pamätám si že niekedy boli celkom slušné odmeny za úlohy na pirátov akurát ich neviem nájsť - to nové zoradenie uloh mi pride strašne neprehľadné)

    3.) Montáž - čo sa oplatí montovať? a mám otázku k tým delám čo davaju 175 dmg npc a 130 dmg hráčom - oplatí sa ich skladať? (mám 2x LF4, zvyšok trojky)

    4.)Čo nutne potrebujem získať a v akom poradí?:D vybavu 8x iris, generatory a štíty tie najlepšie, cpučka a tie somarinky mám, 3x havock , formácie diamant, srdce, motýľ + tie za kredity

    5.)Ako nastaviť konfi? som zvykol predtým chodiť full pohon + v stihačkach lasery, a na druhej štity a v stihačkach tiež lasery...akurát po tom čo som bol pár- krát zostrelený som to prerobil na full pohon + štity v stihačkach a na druha ostala štity + lasery v stihačkach...je niečo lepšie? bavíme sa o farmení npcčiek, hráčov tak skoro ostreľovať nejdem :D

    6.)Potrebujem niečo dôležité ešte vedieť?:D
     
  2. To byly staré úkoly, byly nahrazeny novými, kde už odměny nejsou v tisících Uridia, bohužel. V montáži sestav jen co nemůžeš vydražit, formace letounů, lodě,disajny, co v dražbě nejsou.
     
    Naposledy upraveno: 30/7/17
    Dinosam-SVK- a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Warden

    Warden User

    Dinosam-SVK-: Ahoj, vítej zpět.

    1. Na točení NPC je dobrá Aegis. Můžeš se doopravovat i během střílení. Spectrum se zase hodí, že když se do tebe někdo pustí, můžeš se odklidit na port a má větší DMG.
    2. Podle mě cuby, krystaloni nebo mít dvojnásobek a sbírat boxy.
    3. Pro začátečníka, PET, Iris pro tebe spíše EMPy, asi Spectrum. Na NPC se spektrální kopí hodí.
    4. Z formací kruh a vrtačka, dělat Zety a klíče používat na akci Zeus, logdisky na profil. Bez něj to nejde.
    5. Asi podobně jak jsi to nastavil teď, jen na té těžké bych dal do stíhaček ještě 2 štíty.
    6. Nevím, neb nevím co víš. ;)
     
  4. Peta mám aj s mechanizmami (kami 3, zber boxov, suriek, obchod, lokalizátor) len nemam premko:( irisky takisto, chýba už iba apis a zeus ale časti nepadajú:D bodov mám 21 (ochviľu 22), mám to nastavené tak že mám tie hrubé lasere, akurát mi chýbajú 3 bodíky do štítov čo mám aj v pláne čím skôr napraviť:D dvojnásobok čoho na boxy?:D

    Ešte mám otázku ohľadom tých ružových krystalonov - oplatí sa ich ničiť? a čo je na tej mape čo ide na ňu port zo stredu x-7?:D
     
  5. Borat

    Borat User

    Mapa: Karanténna zóna a myslím, že sa to oplatí ničiť.
     
    Dinosam-SVK- tohle ocenil(a).
  6. Warden

    Warden User

    Dinosam-SVK-: Ano, dvojnásobkem jsem myslel dvojnásobek na boxíky. Chtělo by to ale 5 studujních bodů do profilu na sběr boxů a ideální by bylo mít i nějaký ten protokol na sběr v PETovi. Na to premko nepotřebuješ.
     
  7. môj pet vie boxíky zbierať:D ale stále mi nie je jasný ten dvojnásobok - ako ho získam? či to je nejaká akcia?
     
  8. Dvojnásobek se dá jedině koupit za 2€ na týden
     
    Dinosam-SVK- tohle ocenil(a).
  9. Warden

    Warden User

    Dinosam-SVK-: Jak píše Mιℓσš•CZ[ŁσŴ], je to placená služba. Záleží na tobě, zda chceš něco do hry investovat nebo ne. Jinak to, že PET umí boxíky sbírat, je fajn, ale ještě lepší je, když sebere najednou 5 EE, což se dá dosáhnout jedině kombinací dvohnásobku, profilu na sběr boxíků, protokoly na sběr v PETovi a sbíráním na PVP mapách.

    P.S: Ještě lepší to pak je, pokud je nějaká speciální akce na boxíky. ;)
     
    -baghira2- a Dinosam-SVK- tohle ocenili.
  10. Ja by som len autorovi chcel poradit ze nech si trenuje fighty1vs. 1 nech sa nezameriava len na vystroj pretoze zrucnostu su viac ako vystroj dufam ze si nieco vezme z mojej rady;)
     
    -baghira2- a Dinosam-SVK- tohle ocenili.
  11. To mi je jasne, ale ani keby som bol neviem aký zručny tak ak na mňa pôjde niekto s mega štítom s peckami za 100k tak so svojim 350k štitom a nejakých 40k x4kou so sepromom si ani neprdnem:D

    keď už si toto načrtol, nejaká strategia?
    včera som bol na piratoch a ma tam jeden zostreľoval, tak som si povedal že nie...išiel som po ňom, striedal x6 s x4 + seprom, emp, insta štít + bomba, najprv som vybuchal pomalu konfu, potom dal na rychlu, keď som bol bez štítu som dal motýľa, mal som solacea tak nanoopravu + som potom nahodil diamant ale tak dal ma, no :DD ale potom už ma nechal :DD
     
  12. Tak najprv treba ti formacie vrtacka falter a kruh, diamant proti hracom zbytocny. Zacni na kruhu, ked mas tesne pod polkou stitu prepni bud standard/falter/srdce, na vrtacku prepni ked ti ubudne dalsich 25 % stitua insta hadz tak casto ako je to mozne a smartku hod aspon na zaciatku. Skill solaceho pouzi naformacii ktora pridava hp cize bud falter alebo srdce, pretoze ti naheali viac hp ta schopnost nano opravy. Samozrejme sem tam treba menit formácie aj inak napr. Ked ma super vela stitu a malo hp vtedy treba zmenit na faltra
    Na zaciatok asi zlozite co? Ked niecomu nerozumies pytaj sa ;)
     
    -baghira2- a Dinosam-SVK- tohle ocenili.
  13. Ja tomu rozumiem:) mám odohratých 670 hod. takže čo-to viem,len si nepamätám úplne všetko :D kruh vyzerá dobre len ma tam strašne odrádza tých -25% dmg, to sa fakt oplatí? na diamant prepínam už iba keď som zúfalý, neraz sa stalo že sa mi podarilo portnúť s 10k hp a ono aj tých 3k/sek štítu občas pomôže:D inak to falter platí aj na npcčka? lebo ako som dnes bol na krystalonov tak ich bolo po okraji dosť s malým hp (niekto zrejme použival kami) tak som to šiel s falterom:D
     
  14. Aj na npc plati falter ale falter je dobry hlavne v branach..
    A co sa tyka kruhu to nevadi ze znizuje dmg ale enormne zvysi vydrz stitu a vydrzis fakt dlho este ked das boostre na stit solaceho co pridava 10% stitu tak pekne cisielka to su .. a ked potom prepnes na inu formaciu tak zase mas normalny dmg len ti treba davat bacha na absorpciu pretoze kruh sa da prebit s faltrom ale zo solacem to asi nie je problem
     
    Dinosam-SVK- a -baghira2- tohle ocenili.
  15. prečo je dobrý motyľ v bránach? či to myslíš už na zaverečné odstreľovanie v rohoch? :D
     
  16. Borat

    Borat User

    Dinosam-SVK- motýľ je dobrý preto lebo ignoruje 20% absorbacie štítov nepriateľa a ide to priamo na život takže NPC zostreliš skôr ako napríklad na srdci.
     
    Dinosam-SVK- tohle ocenil(a).
  17. Warden

    Warden User

    Dinosam-SVK-: Motýla používám k odstřelování NPC v případě, že nedávám kamikadze. Hlavně na velké NPC, např. na Sibelony a Kristalony v bráně Alfa, Beta a Gama. NPC je dole a zvývá jim ještě více než třetina štítu. Jen ti nesmí lagovat internet. ;) Podobně výhodná je i vrtačka. Ta má velký DMG a výhodu, že máš i štíty.
     
    Dinosam-SVK- a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Ďakujem za rady, budem sa snažiť čo najskôr ziskať tie 2 formácie:) ešte mám pár otázok:
    1) ako ťažka je krupier brana oproti ostatnym? (Mam prejdene všetky okrem delty, kapy, kronosu a hadesa) oplati sa ju stavať?
    2.) tá karantena zona - rovnaka otazka, aka je ťažka? Že keby chcem do nej isť, či v dvoch ľudoch qlebo vo viacerych a ako veľmi zaleži na sile tych hračov?
    3) material na montaž sa oplati zhaňať z ťažšich npc alebo zo slabšich? Napr. Či strieľaț lordakie alebo radšej lordakium, popripade bos/uber?
    4.) to jeden vystrel je 1 sekunda? Lebo si chcem preratať či sa oplatia tie rozptylove lasery ktore davaju každych 5 sek extra dmg...a k tomu dmg, ako ho vypočitam? Resp. v akom poradi aplikovať bonusy ( seprom, booster atď.)?

    Viac ma nenapada, chcel som toho.viac sa opytať ale som nemal teraz čas
     
    -baghira2- a SSCUltimateAero tohle ocenili.
  19. Určitě ubery, jinak sbíráš celý den a nic.
     
    -baghira2- a Dinosam-SVK- tohle ocenili.
  20. 1. kupier je dost tazka halvne kvoli mnozstvu npc a tym kamikadze streunerom a co ja viem velmi sa ju neoplati stavat na zaciatok su naj zety
    2. karantena je moc tazka dvaja ju asi nedate
    3. skor uber tam pada castejsie
    4.jeden vystrel jedna sekunda a pocitas vsetko zvlast napr. zakladny dmg je 5000 s x1 + seprom 60% + boostery 20% je 9600 atd.. a nezabudaj pri rozptylovackach ze znizuju dosah o 25%
     
    Naposledy upraveno: 13/8/17
    -baghira2- a Dinosam-SVK- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.