Po skoku bránou nemohu hrát

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem `°•»ØŦŒļĶ†Ĉζꆫ•°´, 11/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den, v posledních cca. třech měsících zaznamenávám problém při skoku některými branami zejm. z 3-2 > 3-4, 4-4 > 3-5, 3-5 > 4-5, 4-5 > 5-1 a 5-3 > 4-4, problémy se nacházejí také u jiných bran, ale u výše vyjmenovaných je to téměř pravidelné.
    Po skoku se mi zobrazí mapa i minimapa, ale ne loď (viz. obrázek) a kamkoliv kliknu nemohu se pohnou z místa a zazní zvuk připomínající dozvuk gongu. Ovšem nedávno jsem zjistil, že pokud klinknu na minimapu tak se po cca. 5 vteřinách ozve zapípání brány a objeví se i loď a vše je v pořádku, ale i s takovým malým problémem se hraje obtížně, když hru navíc doprovázejí čím dál horší lagy, které jsou týden co týden horší. Pamatuji si doby kdy jsem mohl bránu vystřílet aniž by se mi hra neustále zasekávala a já nemusel dokupovat životy, teď jen vidím jak mi mizí HP klidně na druhé straně mapy daleko od NPC.
    Výše popsané problémy připisuji starému routeru který je ve špatném stavu, a potřeboval bych potvrdit tyto příznaky.


    [​IMG]


    Testy kvality připojení:

    [​IMG]

    (Test na http://www.speedtest.net/ nefungoval a vypisoval následující hlášku: „Latency Test Error - Latency test returned an error while trying to read the latency file“, tak jsem ho nahradil jinou službou bohužel bez nasměrování na Frankfurt.)
    [​IMG]


    Java, FP a prohlížeč

    Oracle Corporation
    Version: Java SE 7 Update 67
    Operating System: Windows XP Professional 5.1
    Java Architecture: 32-bit

    You have version 14,0,0,145 installed - Flash player

    Prohlížeč: Mozilla Firefox
    Verze: 31.0
    Architektura: 32-bit


    Server: CZ1
    ID: 61090416
     
    Naposledy upraveno: 11/8/14
  2. Korben

    Korben User

    Problém s routerm ti potvrdiť nemôžem , ale vypadá to že nemáš v prehliadači spustenú javu, keďže ti neurobilo test na stratu packetov. Ďalej mal by si uvažovať aj nad zmenou windowsu , lebo pre XP už dávno skončila technická podpora a tak to bude už len horšie.
    V prvom rade by si si mal urobiť údržbu PC , vymaž cache prehliadača, pozri sa aké programy sa ti zapínajú pri štarte PC a vypni programy , ktoré nie sú systémove. Tieto programy väčšinou len zbytočne vyhľadávajú na internete aktualizácie.
    Potom uvidíš či ti hra pôjde lepšie.
     
  3. Korben

    Korben User

  4. možno mu jeho HW neumožnuje zmenu systému. Mne to neumoznuje teplota CPU :D tento problém môžem potvrdiť taktiež na servri CZ1 sa mi to stáva, s tým rozdielom že je jedno kam portujem proste sa zabugujem medzi mapami.
     
  5. Jednu důležitost jsem neuvedl a to nedávnou návštěvu mého rodinného příslušníka, který také hraje DO, ale na GE1. Už v té době (zhruba před sedmi měsíci) začal se svojí mhohem silnější HW konfigurací pociťovat slabší lagy a s každým dalším navštívením si stěžoval čím dál více (to on mi sdělil své podezření na poškozený, již pět let v kuse pracující router). Já jsem se svojí mnohem slabší HW konfigurací pocítil tyto rozsáhlejší lagy pochopitelně později, protože jsem byl na ty slabší zvyklý, ale kupovat životy tenkrát nebylo třeba...

    Korben Už od počátku hraní DO používám Ccleaner a cache mažu pravidelně, v prohlížeči javu mám ([plug-in] aktuální - uvedenou v úvodním článku), ale nastavenou na spuštění pouze při vyžádání. Zkontroloval jsem procesy při spuštění a zmíněné updaty deaktivoval.

    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G*
    Ve skutečnosti jsem o změně operačního systému přemýšlel, ale určitě ne na novější verzi již stávajicího, protože nechci podporovat snad všem známou korporaci a přijde mi zbytečné utrácet za OS peníze. Myslel jsem spíše nějakou linuxovou distribuci kvůli jednomu uživateli tohoto fóra, který byl štastný z toho jak se mu skvěle hraje na linuxu a jak nemusí řešit problémy nás widláků (on to samozřejmě interpretoval méně urážlivě).
     
  6. linux/unix je správna voľba. len s každou verziou som mal problém s balíčkami.
    sorry za ot
     
  7. to čo posielaš na obrázku sa stáva aj mne, vždy dám F5 a môžem znva hrať
     
  8. Prosím o uzamčení tématu, z důvodu již jeho nepotřebnosti.
     
  9. Korben

    Korben User

    Na žiadosť autora uzavreté.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.