počítane DMG...

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem [♥]SPΔCΣ_KIИG[♥]☆, 4/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hojte :) chcel by som vam ukázať zaujímavu vec ohľadom dmg neako mi to je jedno ale nemam čo robiť stojim na pld a nudím sa tam som si prezeral forko a našel som neake tema na dmg tam do tej téma dal neakí admin toto :

    https://board-cs.darkorbit.com//threads/faq-maximalni-dmg.1722/

    pre zaújimavosť som si to prezeral tie dmg a neide mi do hlavy že vega a aegisa ktorá ma rovnoko lasere v lodi tak vega dava vetší dmg ako aegis ? :D

    Vega-x4 ............ 67 394
    Aegis-x4 ............ 64 185
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    To proto ze u Aegise neni zapocitan bonus z desingu, ktere jeste v te dobe kdy se ty tabulky tvorily, nebyly, to je cele ;) Jeste nejake otazky k teme? :)
     
  3. aha už ne :D tak to opravte ne ? :D
     
  4. Korben

    Korben User

  5. Kubino

    Kubino Guest

    Milý [♥]SPΔCΣ_KIИG[♥]☆, prepáč, že niečo pre vás vypracujeme a v momente ako to niekto nepochopí alebo to nie je aktualizované tak potrebuješ mať k tomu pripomienky. Nabudúce ťa pošlem pre kalkulačku nech si pekne počítaš sám, žiadne FAQ robiť nebudem. Dúfam, že to tak bude lepšie :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.