Počítanie škôd

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Respawned, 4/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Respawned

    Respawned User

    Dobrý deň, rád by som vedel ako dosiahnuť vysoký damage pretože mi to fakt nejde do hlavy ako môže dať 35 lf-4 dmg 200.000 ďakujem :) chcel by som sa na to pozrieť podrobne ):
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

  3. Respawned

    Respawned User

    vďaka :) a to fakt drony full upgrade davajú až 20%?
     
  4. SauronL

    SauronL User

    10% základní dmg letounů s lv 6 + všechny havocy 10% + upgrady je 26,4%
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Dekuji vam za pomoc autorovi s jeho dotazem. :) Take prosim ber v uvahu ze jednotlive DMG se muze secist, napr. X4+RSB, pripadne i raketa a raketomet, proto obcas muzes videt tak vysoka cisla. Mas jeste nejake dotazy k tematu nebo muzu povazovat za dostatecne vysvetlene?
     
  6. ak má niekto premko a zapne si rakety 3030+presnosť raket k tomu tak na ranu da napr: 50k ale automaticki sa to spočíta a hráčovi do ktorého šutíš takže mu to da 50k+10k raketa takže jemu to ukáže dmg 60k ...zatím čo ty vidíš len 50k a osobitne 10k
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    SauronL full upgrade dáva 6% nie 6,4%, takže je to 26% pri dronoch maximálne vylepšenie.
     
  8. SauronL

    SauronL User

    To už je snad jedno jestli 26,4 nebo 26 , já si myslím že v tom už velký rozdíl DMG nebude
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    SauronL, ne, rozdil to je temer zanedbatelny, ale tu jde pouze o preciznost a spravnost podane informace, kterou kolega jen drobne opravil ;)
     
    Kubino tohle ocenil(a).
  10. SauronL

    SauronL User

    Omlouvám se , spletl jsem se , počítal jsem to jako 16 levelů a je jenom 15 levelů , moje chyba , díky za opravu ;)
     
  11. Respawned

    Respawned User

    okay ďakujem Vám :)
     
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Zodpovezeno, uzaviram, LOcK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.