Pod vlajkou Marsu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ◄ŞђΘЯт¥•4Σ√ΣЯ•√Яµ►™, 29/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, mám takový dotaz ohledně úkolu(viz. Nadpis), má za něj být : čest 5000, LF-4, 19miliónů BZ, 340tisíc kreditů a 5000 Uridia. Problém je v tom že jsem vše dostal kromě Uridia. Tak se chci zeptat jestli by se nějak dalo uridium dodat :) Děkuji za vyřízení...
     
  2. Kenny

    Kenny User

    Dobrý den,
    řekl bych že na foru ti nemůžou pomoci. Napsal bych býti tebou na podporu. Slušně.
     
  3. Tak si počkám na formulář jestli můžu poprosit nebo můžu použít ten co jsem používal nedávno ?
     
  4. Crystal

    Crystal User

    normalne na hlavnej stranke klikni na podporu a slusne ich popros a opis im tvoj problem

    mne vzdy odpisu maximalne do par hodin

    ale niak sa mi to nezda ze iba U by sa nepiripisalo, mozno si si ho len nevsimol, pozri sa do bilancie ci ho tam mas zapisane
     
  5. Právě jsem úkol dokončil a pořád mám 3k U a v deníku to není. No já jdu napsat na tu podporu.
     
  6. Crystal

    Crystal User

    v denniku to ani byt nemoze, tam U neukazuje

    klikni na URIDIUM a nalavo mas kolonku bilancia, tam ukazuje U za ulohy, ale jasne napis im, oni to hned uvidia a ak mas pravdu tak by ti ho mali dodatocne pripisat
     
  7. Logan

    Logan User

    Dana vec by mala byt najprv preverene a to pomocou ID ktore si sem nedodal, nemiesto toho ta Kenny neviem akym pravom odoslal na Support tak si to ries tam.
    Hrac odoslany inym hracom na support a temu uzatvaram.

    Lock!
     
    Kenny tohle ocenil(a).
  8. Belgam

    Belgam Guest

    A neni lepsi dat hraci odkaz na danou ulohu at si poradne precte odmenu?

    Protoze za tuhle ulohu zadne uridium neni.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.