Poděkování CZ/SK týmu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem siux, 2/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. siux

    siux User

    Poslední době se tu rozmohlo, že CZ/SK podpora končí, což jsem doufal, že se nestane, ale stalo, proto bych chtěl tímto vláknem vyjádřit děk a podporu.

    Tímto chci celému CZ/SK týmu poděkovat, za to, co pro nás udělal. Uznávám, nebylo to s námi hráčema jednoduché, vždy to bylo o nervy, několikrát jsem se s Ateamem taktéž pohádal, ale vždy jsem musel nakonec uznat, že se mýlím. Byli jste strašně fajn, snažili jste se držet pořádek, i když to nebylo jednoduché > RESPEKT. Ale jednou věcí jste mě naštvali a ta věc je, že končíte a já musím psát tuto zprávu, nebot na slohové práce nejsem přiliš dobrý :-D Mě osobně, to hodně mrzí a budu vás dost postrádat ;-)

    Přeji vám hodně úspěchů, at se vám daří, ve všem, co budete dělat. A doufám, že se občas někde ukážete a pokecáte ;-)

    S podzravem,
    váš nejmilejší hráč :-D
     
  2. Altlantis

    Altlantis User

    siux já budu líný a místo psaní dlouhých textů se nacpu k tomu tvému :D AdminTeam díky za vše a hodně úspěchů v dalších misích
     
    siux tohle ocenil(a).
  3. Gahan

    Gahan Guest

    Prosímtě podpora ani forum nebo něco takového nekončí pouze někteří znás ukončují spolupráci ale oporu tu budete mít stále jen někteří členové jako já odchází do modovského důchodu . :p
     
    siux tohle ocenil(a).
  4. To je život, jedni odcházejí a jiní přicházejí, ať už jejich kroky vede cokoliv nebo kdokoliv. S obavami konstatuji, že nová změna vede většinou k horšímu, ale to nám ukáže budocnost. Každopádně se sluší odcházejícím administrátorům poděkovat, protože čas a nervy, které do této hry vložily, jsou nezměřitelné. Kromě poděkování Vám přeji mnoho úspěchů zejména v osobním životě a pevném zdraví.
    Martin
     
    siux tohle ocenil(a).
  5. siux

    siux User

    GAHAN, to sice ANO, ale vás už znám nějaký ten pátek a prostě jste mi přirostli k srdci ;-)
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    Sice jsem asi většině z těch co odešli popřál vše nej, ale rád se připojím a ještě jednou vám přeji, ať se vám daří v životě vše, do čeho se pustíte. :)
     
  7. Gahánku a kontrolní otázka, kde je ta Modova? Víš, jenom abys za ostatníma do toho azylu trefil :p
     
  8. tak se mejte chlapci a devcata. bylo to tu super i kdyz nekdy na nože ale to k tomu patrí mejte se hezky a krasny zbytecek leta hodne slunicka a nohy od pisku z plaže;)
     
  9. svi1

    svi1 User

    Kluci a holky - díky :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.