Podezřelá zpráva

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DeadlyMageCZ, 6/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dnes jsem objevil ve své poště v DO velmi podivnou zprávu, vypadá takhle:
    [​IMG]
    Ten odkaz, který se v ní vyskytuje odkazuje na

    Obrázok zmazany.

    Jak vidíte, žádá to po mně uživatelské jméno a heslo a ještě je to částečně v ruštině. Předpokládám, že jde o podvod a pokud tomu tak je, zajímá mě, jestli byl už hlášen. Samozřejmě jsem nic nezadával.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/9/16
  2. Aspoň, že ses nepřihlašoval, rozhodně to ani nedělej. Už jenten konec toho linku .esy.es je nějaký podezřelý, jelikož officiální do končí .com a ještě ta ruština k tomu. Pokud to je fake, tak snad to módové ohlásí co nejdřív a nikdo se tam nepřihlásí.
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    DeadlyMageCZ: Samozřejmě, že se jedná o podvod. Doufám, že se nikdo nebude snažit opsat uvedenou adresu. Vůbec bys sem ani obrázky dané adresy neměl dávat. Nikdo z admin týmu s touto stránkou nic nemůže udělat. Jediné co mohou udělat, je zabanovat účet, ze kterého zpráva do tvé pošty přišla (ale odkaz na profil jsi sem nedal).
     
  4. Odkaz na profil z kterýho to přišlo je zde
    Ten hráč ale za to teoreticky vůbec nemůže, je možné, že pokud se jim už podařilo nějaké účty sebrat, tak je používají k rozesílání těch zpráv. Pokud to sem nedám, tak jak se o tom asi člověk dozví? Jo, je to očividný, ale třeba ne pro každýho. A přece jen, když tu píšeme, že je to podvod, tak přece někdo neudělá to, že půjde na tu stránku a napíše tam svoje údaje, to by musel být král blbosti.
     
    ddavidd11 tohle ocenil(a).
  5. Borat

    Borat User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.