Podezřelý hráč

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem dolejda, 21/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dolejda

    dolejda User

    https://cz3.darkorbit.com/index.es?profile=BY644&profileCheck=MyO7R&lang=cs

    Výše uvedenéý hráč má velmi zvláštní statistiky. Má venoma a v denní aukci draží základní citadelu za predraženou cenu, stejně tak aegu veterán a spearhead, u ostatních lodí nevim, neboť se mi už neukazujou. Přijde mi už trochudiné, že by za 270 hodin udělal level 20, ale věřím, že když se na to hráč úplně zaměří a má k dispozici boostery, tak to asi možné je. Ale tolik studijních bodů mají normálně fullky, protože taková suma logdisků stojí hromadu urka (říkám si, že kdybych si už kupoval urko, tak bych to vzal dohromady s tím balíčkem, kde je cyborg) a na toliklogdisků by musel nakoupit několik mega u, takže být váma bych účet nějak prověřil.
     
  2. Ultron134

    Ultron134 User

    hale je mozne vse ja hraju od rana do vecera a nahraju 150mega kred a studiaku mam 21 levl 18 lod cyborg full lf4 nestabylni a td
    --------------------------
    jinac mam tu taky divniho hrace tika se kreditu https://int5.darkorbit.com/index.es?profile=6MMgM&profileCheck=GrJEn&lang=cs drazi solace za 1 miliardu a je 14 levl kde to nahrabal dit to neni moczne aby 14 levl melo 1 miliardu a nema iris lebo vim proc *** npc
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/9/19
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    bhagira22 tohle ocenil(a).
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    dolejda,???
    CitadelLoděReuel302.665.987

    Spearhead
    LoděReuel120.020.000
    AegisLoděReuel400.200.000
    Tomuhle říkáš ''předražená cena'' ? Kdyby jsi viděl, za jaké sumy se dražily tyto lodě po přidání do aukce, tak by jsi přestal možná dýchat.
    Spíš se někdy podívej na aukci na boostery a xxl maskování.
     
  6. to víš někdo má někdo nemá a třetí čumí:eek:o_O:)
     
  7. dolejda

    dolejda User

    ty ceny v aukci byl asi špatný příklad, já jsem si prostě myslel, že tyhle lodě už nikdo nechce, max elite, ale tak jsem se koukal do historie a vidím, že je o ně zájem. Ohledně těch bodů mi to přišlo opravdu divný a protože je to darkorbit, tak hackování není nemožný :D
     
  8. Arya

    Arya User

    Osobně v PP nic podezřelého nevidím. Účet má skoro rok, takže sepromu má dost. Na postaveni skylabu hrát nemusíš. Za tu dobu co má účet, by ho postavil i 4x. Logdisky nakoupíš za U nebo přímo v paymentu, což je sice v současnosti nevýhodné vzhledem k tomu, že už jen z bran toho padá po stovkách, ale proti gustu....;)
     
  9. *L*I*K*E*

    *L*I*K*E* User

    je to možne z aukcie nahrabať kredity ide ja som mal lvl14 ale mne posielal kamoš kredity z klanu 1.5 miliardy a co ak ma kamoša v klane čo pomože tak nič nespravia
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. *L*I*K*E*

    *L*I*K*E* User

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. dolejda

    dolejda User

    Teď už má i cyborga, tak jsem si už hodně jistej, že jednodušše všechno nakupuje, protože k dispozici to je a jede jenom brány. Jako letoun má v náhledu lvl 1, což asi znamená, že koupil dokonce zeus či apis. Logické to je, protože se mu ani herní čas nepohnul. Jenom nevim, kde sebral ten design, kterej se podle mě koupit nedá.
     
  12. dolejda

    dolejda User

  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Vždyť to je výsměch, pro vše poctivé hráče. Tohle by nemělo být, v této hře možné.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  14. -baghira2- - Vies vobec co pises ? Asi nie...
    Bavime sa tu o poctivych hracoch. Co asi maju vela €, tak to riadne naposielali.
    Premyslas vobec aj niekedy ? Rozkliknem profil, pozriem kolko ma hodin a pozriem aj na jeho vybavu na mape.
    Inteligentnemu cloveku sa rozsivieti rozum a povie si, velmi malo hodin, ten tu nasypal riadne prachy.
    No menej inteligentny ako napr. ( ty ) napise ze je boter... :rolleyes::eek::oops:
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    To som nenapísal. Pozor.

    A kde to vlastne v mojom príspevku stojí?

    Ak to tak zaznelo, tak sa ospravedlňujem. Ale vôbec, som to nemal v úmysle.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  16. dolejda

    dolejda User

    FrOg!_Is_Back_[SvK] někdy si říkám, jaký je rozdíl mezi botery a těmi, co si vše koupí ve hře (legálně). Nemám rád botky, protože se kvůli nim strašně zkoršuje hratelnost hlavně na x-7, ale kdybych si MUSEL vybrat mezi tím, že si vše koupím nebo že bych zapínal botku, bylo by to fakt těžký rozhodování. Ale pro mě není důležitý, co bych si nakonec vybral, protože tak i tak bych se necítil jako poctivej hráč.
     
  17. Drift1

    Drift1 User

    Jediný rozdíl mezi boťákem a poctivým platícím hráčem je ten že boťák lvl 22 v plný náloži včetně sparťanů nestačí doletět k portu pod palbou mé slabé lodičky.
     
  18. Saruwkaz

    Saruwkaz User


    U starších účtů s rokem založení (tento má 2012), ale jinak si to už nepamatuji, se ještě čas na profilu nepočítal, kolik měl pilot nalétáno. Takže starší účty mohou být fullky za mnohem méně času jak účty novější. Každopádně nic proti Pay-To-Win.

    https://cz2.darkorbit.com/index.es?profile=BTNGL&profileCheck=K6zaB&lang=cs

    Toto je můj účet, bez použití byť jen jediného programu. Klidně mne zkontrolujte. Za 2 roky 700 hodin, protože jsem v nějakých 3-4 etapách hrál cca 2-3 měsíce. Nicméně s finanční injekcí jsem byl asi už na 400-500 hodinách full LF-4, Apis, Zeus. Taková Ivča77 mne sundala na x-4, i když je stejná firma s tím, že botuji a nemá to ráda. Jenže já se akorát soustředil na náklik NPC, takže v tom prvním momentu to vypadalo zajímavě a její útok jsem bral jako omyl, ne důvod k útěku nebo zastavení farmení. Boxíky jsem sbíral s efektivitou 7K za 60 min. Teď zvládnu i 10K a to ještě nemám Tatarku a mám rezervy v Petovi.

    Ano, spousta podvodníků tu je, to je pravda. Ale spousta hráčů hraje poctivě, nemusí být až tak finančně silní, ale správnou investicí a hraním se dokážou vyšvihnout.
     
    medvědpuu, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.