Podezření na porušování pravidel

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Gameboymc, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Gameboymc

    Gameboymc User

    Zdravím, nepamatuji si již přesně co je to za porušování, ale vím že je to zakázaní. Tuším že pushing, ale spíš ne. Dnes jsem si tak letěl a najednou co nevidím, VRU bigboy ničí našeho afk golíka. Hmm, do něj a chvilku nato byl dole. Najednou (nebylo to daleko co jsem ho sejmul, byl dost nadělaný) ke mě doletěl onen golík a v jednu chvíli jsem si myslel že mě chce pozvat do skup. nebo poděkovat, ale jen do té doby (2 sekundy) než to do mě začal solit. Hned mě došlo že by mohlo jít o onen pushing?... Budu tomu říkat pushing... :D
    Dobrý, prdím na něj letím pryč a u druhé brány co se neděje, další hráč co se neustále oživuje a MMO hráč tuším ho neustále ničil. Obrázky viz. zde [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    PS: Omlouvám se, bál jsem se sem dát linky aby nebyly smazány a poslední dva nejspíš vypadají jako útok z mé strany ale není to tak. + ještě se moc v novém fóru neorientuju a tak prosím o přesunutí do správné sekce.
     
    dancus18 tohle ocenil(a).
  2. Korben

    Korben User

    My na pushing taktiku nemáme dosah, toto všetko má na starosť BP a systém.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.