Podivné úkazy na pirátských mapách

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DeadlyMageCZ, 22/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lítám si tak na pirátských mapách, plním questy a střílím npc. Pak si najednou všimnu že mi obyčejnej saboteur bere nějak moc. Tak se pozorně dívám a vidím, že občas, když kolem něj obletuju, schytám masivní pecku. Jako bych naletěl na neviditelnou minu. Což je fakt podivný, poněvadž jsem ho střílel u portu. Damage se pohyboval něco okolo 10- 50k.
    Edit: Konkrétně mapa 5-1
     
  2. Joe

    Joe Guest

    Někdy server spawne NPC (Baracuda, kterou hráč nedostřílí, tzn. počká až se rozsvítí a uteče od ní), ale klient neobdrží správnou pozici, a tak NPC zůstane neviditelné pro hráče.
    To někdy způsobí, že obdržíš poškození, ale NPC není vidět .
    Někdy se NPC objeví, ale jeho pozice je mimo synchronizaci mezi klientem a serverem - což znamená, že skutečná poloha NPC není tam, kde ji klient zobrazuje.
     
  3. To ale není důvod abych ten dmg dostával každých cca 25 sec když jsou na zmíněné mapě všehovšudy 4 hráči. Kromě toho jsem to střílel přímo na portu a tam npc přece normálně nemůžou.
     
  4. jisap123

    jisap123 User

    A nestřílel po tobě třeba Barracuda?
    ... Jelikož Barracuda může aktivovat mód kamikadze a to by vysvětlovalo to požkození. Pokud máš nastavenou grafiku na minimum, tak by sis toho ani nemusel všimnout. Barracuda
     
  5. *facepalm
    Střílel jsem JENOM saboteura a střílel jsem ho na portu, o samotě.
    Edit: Grafika je na max, průměrně 55 fps
     
  6. Joe

    Joe Guest

    tušim, že se to bude opakovat až do restartu stále na stejném místě, nebo dokud to NPC neoběvíš někde jinde na mapě a nesestřelíš ho dřív než se samo zničí explozí
     
  7. To je ale pěkně nechutný bug. Jelikož jsem sub elite, i když s létama zkušeností, taková nečekaná perda mě může jednoduše stát život. Zajímavé je že včera se mi to nestalo ani jednou, vše bylo v naprostém pořádku.
     
  8. Tohle se ale u pirátů děje pár měsíců.
     
  9. To bude tím, že tam nechodím často.
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tento problém se už na fóru řešil, byl i přeposílán a hlášen na BP, bohužel úkazy zřejmě stále trvají.
    Autorovi doporučím přečíst si témata na které jsou tu odkazy, zejména to poslední a které je odkaz v příspěvku výše⌃.
    Duplicitní téma, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.