Podozrivý hráči

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥, 13/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Čaute, chcel by som sa spýtať ako spravne nahlásiť hráča ktorý niečo používa...napríklad že ma 3 konfy, najnovsie som sa stretol ze ma 2x zelenu ciarku HP a nie je to lag lebo sa s tym stretavam len u jedneho hraca...a utoci na mna ked je v masku...dalej ked hodim emp to sa nic nedeje lebo stale po mne pali a zaujmave je to aj to ze vzdy ma naklikne behom sekundy...mozem sa pri nom tocit preletiet a stale ma naklikne...mam aj vsetky videa natoene...takze sa pytam kde to treba nahlasit a ci sa vobec s tym nieco bude robit...dakujem za odpoved :)
     
  2. *pursuer*

    *pursuer* User

    ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥ - podvodnikov riesi hlavne botuser kontrola,ktora zial bohu dlhsie asi nebola.No celkom by ma zaujimalo ten dvojity zivot ako to opisujes.Spravil si aspon screen?
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥ Takto, programy riesit bohuzial nemozeme, tu na fore uz vobec. Stale plati systemova botuser kontrola.

    Ak mas ale plnohodnotne a jasne poukazujuce videa, mozes skusit kontaktovat podporu, dodat dokazy a poprosit o preposlanie videa dalej, kedze len priamo BP moze programy riesit. Ci sa nieco vyriesi, ti nezarucim.

    Dalej, kedze o tom na fore nediskutujeme, ti temu uzavrem. LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.