podpora DO 3

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem dukduk70, 20/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dukduk70

    dukduk70 User

    Dobry den,dnes uz naozaj otravujem posledny raz ale mam este par otazok k tomu unbanu:takze otazka č.1:Ked vyplnim vsetkych 11 informacii,ktore chce vediet podpora spravne tak je sanca ze obdrzim unban?
    otazka č.2: co znamena Kopia vypisu platby premium uctu?
    otazka č.3 :kolko bude asi trvat kym podpora overi tie informacie?
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    1,Ano pokud budou dobre zodpovezene a budou souhlasit s udaji na ucte,muzes dostat unban.
    2, to vyplnis jen pokud jsi zakupoval premium
    3, podle toho zda tam nekdo je, muze to byt radove 2 hodiny ,ale i 48 hodin. 48 hodin ma maximalni cas podpora hry na odpoved.
     
  3. dukduk70

    dukduk70 User

    dobre teda idem im dat tie informacie ale chcel som sa spytat ze ci im staci len jedno telefonne cislo s ktoreho som kupoval uridia bo kamos mi asi v decembri minuleho roka poslal 4 sms cez cez taku kraksnu mobil co je us asi na smetisku

    ----------------

    dobre teda nasiel som aj druhe tel. cislo a komplet som vyplnil vsetky otazky

    ----------------

    ups,zabudol som server takze napisem este raz vsetky informacie

    ----------------

    prosim belgam povedz ci bude stacit podpore ked som im odpovedal na vsetkych 11 otazok a napisal som server
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/7/14
  4. dukduk70

    dukduk70 User

    dobre us nebudem chcem klen pocut odpoved belgama

    -------------

    este nic podpora neodpovedala a je us prec vyse 30 hodin..napise mi potom podpora ked to bude mat vyriesene?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/14
  5. Kubino

    Kubino Guest

    dukduk70 podpora má na odpoveď 48 hodín, prosím vyčkaj.
     
  6. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný.
     
  7. Belgam

    Belgam Guest

    OT smazano a body.
     
  8. Korben

    Korben User

    oops.eu tohle ocenil(a).
  9. dukduk70

    dukduk70 User

    podpora mi vobec neodpovedala co s tym vobec to riesi?, ci ten unban nedostanem nakoniec?
     
  10. Belgam

    Belgam Guest

    Takze kdyz ti neodpovedela, tak sem prosim vloz cislo ticketu a podivame se kde je pravda.
     
  11. dukduk70

    dukduk70 User

    [Ticket#2014072010008139]
     
  12. Belgam

    Belgam Guest

    Takoveto cislo ticketu ani neexistuje. V tom pripade jsi psal uplne jinam a nebo vubec.
     
  13. dukduk70

    dukduk70 User

    ta v tej sprave co som pisal je napisane presne toto:
    problem v hre [Ticket#2014072010008139] (Problémy v hre [Ticket # 2014072010008139])

    presne som im napisal vsetky informacie tych 11 a oni zase poslali tu automaticku odpoved ta jak vidim zbytocne sa snazim
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/7/14
  14. Belgam

    Belgam Guest

  15. dukduk70

    dukduk70 User

    dobre skusim to diky belgam
    -----------------------
    a je tam napisany email mam dat ten registracny?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/7/14
  16. Korben

    Korben User

    Samozrejme že musíš napísať registračný email k účtu a na ten email ti príde aj odpoveď.
     
  17. dukduk70

    dukduk70 User

    som napisal na tu podporu ale zabudol som server ale teraz som poslal novy ticket aj so serverom a so vsetkym tak dufam ze dostanem unban a este som sa chc el opytat ze ked belgam cital tie moje tickety ci vie na aky ucet chcem ten unban
     
  18. dukduk70

    dukduk70 User

    neviem ci vies belgam ale ja chcem unban na ucet .marshunter. Ja viem aky hlupak som bol ze som nadaval a ze som na to mal mysliet skor nes som to urobil ale teraz som nadaval preto ze mi jeden hrac ukradol ucet a potom mi ho vratil ale kvoli banu nemozem hrat.Viem ze to mi nepomoze ale ak budem mat unban us nikdy nebudem nadavat ale chcem si este minat do darkorbitu peniaze. Vulgarne som nadaval po prvy raz inokedy to boli len mensie nadavky
     
  19. Belgam

    Belgam Guest

    Tobe hrac ukradl ucet a nadaval jsi nam. My za to nemuzeme.
    Jinak multiucty na foru nejsou povolene.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.