podpora DO

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem dukduk70, 19/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dukduk70

    dukduk70 User

    Dobry den, dopredu sa ospravedlnujem mozno ze to budete povazovat ze pisem cez multiucet ale naozaj sa ospravedlnujem
    Takze teraz ten problem:ja viem ze to riesi podpora ale na jednom ucte mam ban a chcel by som unban.Napisal som podpore,ona chcela odo mna BIG,kolko som minul na DO moje bydlisko, atd.Dal som im tie informacie kvoli unbanu a neozvali sa mi us 8 dni.Chcem sa vas len spytat ci to naozaj podpora riesi alebo kasle n a mna pretoze vkuse mi posiela dake automaticky generovane odpovede ale ja mam na ten unban naozaj dost dovodov.Dufam ze tuto temu hned nelocknete a dufam v rychlu a jasnu odpoved
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    To je zajimave ze koukam na ten ticket a dokonce jsi i s podporu komunikoval,takze co tu lzes ze jsi nedostal odpoved? Naopak te podpora hry vyzvala ,aby jsi zalozil jiny ticket,protoze jsi jen spamoval a nedokazes komunikovat.

    Dale hraci,ktery se tu takto vyjadruje:
    Nemame jak pomoc.

    Nic k reseni a uzamknuto.

    LOCK
     
    jisap123 a SauronL tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.