Podpora hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♦WĀNŦΣD♦, 18/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pred nedávnom som založil tému o zmiznutí Lf4, kde ste mi odporúčili podporu. Popísal som im svoj problém, podľa ich záznamov tá Lf4 ktorá mi zmizla tam nikde nebola a tak ma požiadali o foto ktoré som písal že mám, ktoré som im doložil následne som s nimi ešte komunikoval a posledná správa od nich je že ten problém nahlásili a nevedia určiť kedy to presne vyriešia. A dnes o týždeň a niečo neskôr mi už iba prišlo ako som bol spokojný s podporou, bez akejkoľvek inej odpovede. Pozrel som či mi tú Lf4 vrátili ale nie. Predpokladám že pre nich je to už po tomto uzavreté a ďalej to riešiť nebudú. Takže to uzavreli, Lf4 nevrátili a ani nič viac k tomu neodpísali(si myslím, že by mohli nakoniec napísať aspoň nejaký verdikt v ktorom keby bol k tomu ešte aj dôvod tak super keď už nič napr. Je nám ľúto, ak tá Lf4 tam bola, ale Váš problém sme preskúmali a podľa nás tam nebola čiže Vám ju nevrátime). Zaujíma ma či je to bežné uzavretie problému od podpory hry.
     
  2. Korben

    Korben User

    ♦WĀNŦΣD♦ Veci ohľadom podpory, si rieš na podpore. Toto je fórum. Inak z podpory sa daný email odosiela automaticky po nejakej dobe, ak je email dlho bez odozvy. A ak je problém hlásený, tak sa opravy riešia systémom, podpora ti nič nepripíše.
     
  3. Sentiero

    Sentiero User

    ♦WĀNŦΣD♦ ano, tento způsob uzavření problému je bohužel zcela běžný. Myslím, že slušností by bylo, kdyby ti alespoň napsali, jak to s problémem vypadá a zda se to tedy řeší nebo ne. Chápu, že nevíš co si o tom myslet. Kdybych byla na tvém místě, tak bych jim za pár dní napsala znovu, jestli je problém v řešení popř. jak to bude postupovat dál.
     
    Naposledy upraveno: 19/7/16
  4. Korben

    Korben User

    Sentiero, podpora hry nemá ako znova kontaktovať hráča, ak mu odpovedia, pokiaľ hráč nenapíše späť. Mesačne im tam príde viac ako 1000 emailov. Bez spätnej väzby hráča, sa nedá na email reagovať. To si nemôže nikto zapamätať. Ten kto by sa mal pýtať, je hráč.
    Ako som už písal, pokiaľ sa jedná o problém u viac hráčov, tak to musia riešiť systémovou opravou, tak ako teraz u hráčov, ktorý mali viac apisiek a zeusov.
    Tak že pokiaľ sa hráč neozve, myslím že to bude nejakých 14 dní, tak sa email automaticky uzavre a odošle automatickú anketu.
     
  5. Po 10 dňoch mi to prišlo. Nechcel som im viac písať, aby som ich zbytočne neotravoval lebo ako píšeš majú na starosti toho dosť, ale myslel som, že v tom majú nejaký systém a nejakú odpoveď na konci ti napíšu, alebo mali v tom maili na anketu dopísať, že to neznamená že už ten problém neriešia.
     
    Naposledy upraveno: 19/7/16
  6. Korben

    Korben User

    Anketa je univerzálna, odosiela to systém a ten nerozozná či sa problém rieši, alebo nie.
     
  7. No tak teraz mi odpísali z podpory, že hľadajú príčinu tohto problému že sa to deje viacerým hráčom a Lf4 mi vrátili a dokonca sa ospravedlnili, že im to tak dlho trvalo. Som milo prekvapený :)
     
    Raziel tohle ocenil(a).
  8. Korben

    Korben User

    No vidíš.
     
  9. Sentiero

    Sentiero User


    No vida, tak že by se polepšili..? :)
     
  10. Tak to je moja prvá skúsenosť s podporou čiže neviem či sa polepšili ale nečakal som po včerajšku že budem s nimi spokojný ale predsa :)
     
  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ♦WĀNŦΣD♦ máš tedy ještě nco ohledně tématu, nebo můžeme považovat za úspěšně vyřešené?
     
  12. Jasné, môžte lock.
     
  13. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Vyřešeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.