PODPORA POMOC!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem sirriki12, 6/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sirriki12

    sirriki12 User

    Dobrý den,dnes ráno jsem psal email na podporu a doposud žádná odpověd jde pouze o to aby se přihlasily na můj účet na server cz1 pokoušel jsem si ve hře přihlasit na cz2 která je zabanovaná a ted se nemůžu přihlasit vůbec, a ne nemám ban na kompletní účet, odkaz který mi to háže https://cz2.darkorbit.com/index.es?action=externalHome&loginError=calmDown#_=_
    Takže co ted ? Od včerejška se nemůžu nalogovat je tu někdo kdo by mi v tomhle dokázal pomoc nerad bych čekal dva dny a přišel tak o věci z kalendáře díky za odpověd
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= User

    sirriki12 a přišla ti alespoň automatická odpověď? Díváš se na správný email který k účtu patří?
     
  3. sirriki12

    sirriki12 User

    UŽ to mám vyřešený odstranily mi ban :)
     
  4. Tvůj chat byl zablokován. 07.12.2017 v 20:51 se můžeš opět přihlásit. za co? chci okamzite vysvetleni sypu BP penize a VY mi z niceho nic date ban???? uz toho mam dost

    a za co?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/12/17
  5. jan42

    jan42 User

    Prosím tě :D nepiš víc příspěvků pod sebe :) dej upravit napis to do toho jednoho pak smaž ty navíc
    Jinak občas mi taky přistane ban na chat a to jsem za ten den nic nepsal :D asi se moderator uklikl nebo nwm
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. kamo prvni veta co jsem napal byla ok. pomohu ti FLAXIKOVI a najednou ban nechapu. a uz toho mam docela dost!!! tlacit BP penize a bejt bonovany za nic na o uz nemam. tohle me presvecilo ze s tim zase koncim
     
  7. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Hlavně piš do sekce chat a podle pravidel,tady to nikdo řešit nebude.
    Chat
     
  8. jak forko neznam
     
  9. svi1

    svi1 User

    Pravidla žádostí o zrušení banu (vč. IP banu) a udělení banu
    Žádost o odbanovaní chatu

    V první řadě musíte vytvořit vlákno v sekci Chat a Váš příspěvek musí být v nasledujícím znění:
    • Název vlákna: Žádost o zrušení banu hráče XXX (dopište Váš nick / přezdívku na chate)
    • Server
    • ID
    • Váš Nick / Přezdívka
    • Čas udělení banu
    • Místnost (globální, firemní, soukromá, šepot)
    • Zda je ban udělený moderátorem / systémem
    • Délka banu
    • Důvod zrušení banu
     
  10. je to normalni? mam vypisovatslohy skze to ze odpovim: ok pomuzu ti...

    kde to sakra jsme?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/12/17
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Si normálny? Proč zase píšeš dva příspěvky pod sebe?
    Od toho je možnost Upravit/Edit. Skus to, co Ti radí spoluhráči.

    A né, negovat systém a pravidlá zdejšího fóra. Tak je nastaven. Buď tak hodný a zvykni si.
    Tohle je fórum cz/sk komunity. Správej se podle jeho pravidel s kloudnou řečí a pak už jenom,
    počkat si na svou odpověd. S kloudnou řečí tady, mnohem dále zajdeš. ;)

    Vždy to tady, tak chodilo a budě chodit. Bohužel.
    Spoluhráči se Ti to, celou dobu snaží vysvětlit. Kdyby si je alespoň poslechl.
     
    Naposledy upraveno: 6/12/17
  12. Borat

    Borat User

    Hráč ktorý založil tému tak problém vyriešil. Ďalej tu nieje čo riešiť.

    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.