Podpora

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem WhiteHairStyle, 27/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, psal jsem na podporu ale nikdo mi ještě neodepsal. Chci se zeptat, jak dlouho asi trvá, než někdo z podpory odepíše.
    Nevím, zda tam máte tolik ticketů, že nestíháte odpovídat nebo jste můj ticket prostě přeskočili.
     
  2. Já když sem většinou na podporu psal, tak jsem měl odpověď tak do 10 minut, když jim to trvalo tak cca 1-2hoďky max. Nezbývá ti nic jiného než počkat a sledovat mail, je totiž možné, že píše více lidí na podporu, takže jim to může chvíli trvat.
     
  3. Borat

    Borat User

    Prezrel si si aj Spam v tvojej schránke?
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Možno ti vieme aj my pomôcť, s čím máš problém?
     
  5. svi1

    svi1 User

    Kdysi moderátoři a admini psávali, že podpora má na odpověď 48 hodin (pokud se nepletu a nepíšu nesmysly). Pokud se to nezměnilo, tak je to tak pořád. Kdy jsi na podporu WhiteHairStyle psal?
     
  6. Korben

    Korben User

    Podpora má síce na odpoveď 48 hodín, ale automatická odpoveď dorazí na email okamžite. Pozerá autor správny email?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.