PODPORA

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem CZ1.7.2017CZ, 29/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,do kdy je aktivní podpora nebo spíš do kdy odepisuje na emaily ? Děkuji
     
  2. Korben

    Korben User

    Do 48 hodín.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Warden

    Warden User

    Snad jen dodám, že nejdříve ti přijde automatická odpověď, která dojde ihned. Tím víš, že řešení tvého problému čeká na pracovníka podpory. Dle pravidel ti musí odpovědět do 2 pracovních dnů, ale často odpovídají mnohem dříve.

    Stačí ti tato odpověď nebo máš k tomu ještě nějaký dotaz?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. No jde o to že jsem byl okraden o účet dodal jsem vše potřebné aby mi byl účet vrácen a pán z podpory mi napsal at jen pošlu email na který mi účet přiřadí to mi psal včéra v 16:45,je možné že není zrovna aktivní a problém nemůže převzít nikdo jinej ?
     
  5. Warden

    Warden User

    CZ1.7.2017CZ: S tím tady na fóru nic nenaděláme, budeš muset vyčkat na odpověď z podpory. Vše má svůj čas.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Borat

    Borat User

    Kolega ktorý to rieši nemá na starosti len teba a preto také veci sa neriešia ani deň ani 2. Treba čakať na odpoveď ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. A na jakou odpověd mám čekat? Já svou odpověd dostal vždyt čekám jen na potvrzovací link a navíc nemá podpora 48 hodin na svou odpověd?...
     
  8. Borat

    Borat User

    Na svoju prvú odpoveď ma podpora 48 hodín a potom je už len na podpore ako to dlho bude riešiť a nezabudaj že tam je tiež len človek a ten ma tiež aj iné povinnosti a iných zákazníkov a nie len teba. Takže stačí trocha trpezlivosti a dockas sa ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. ok díky
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= User

    Původní otázka tématu byla zodpovězena, autor problém svého účtu řeší s podporou hry, tím pádem si dovolím uzavřít.

    Přeji příjemnou hru.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.