podruhé priorita17

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ¹³PΞRИÍČKŮ█iи▌BΔИK, 2/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. už je po druhé. lod je na 2-2 stačí skočit na 2-1
    stačí jen skočit.
    ale nevěřím že ván to funguje
    poprvé to svítilo vyplněné a dál se to nedostalo.
    psal jsem sem že to nezapsalo do deníku a jen to svítí vyplněné i po relogu.
    a hned naskočil restart a ůkol se přejmenoval a to vyplněné zmizelo .
    naskočil nový název ůkolu a byl tam od znovu.
    jak tedy získat lf
    ?
    :mad:
    sCreen mam porouChaný nefunguj na klávsniCi
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/3/14
  2. Big_Bass

    Big_Bass User

    Problém je, že nestačí skočit na domácí mapu, ale musíš otevřít okno úkolů. Když jsi to dělal podruhé a znovu ti to nešlo, tak sis měl udělat screenshot (jak ve skutečnosti vypadá tvoje infookno úkolů, nejlépe spolu s otevřeným rozhraním Nyx). K tvojí druhé otázce, zkus dělat galaktické brány, tam máš šanci na LF-4 největší.
     
  3. Big snad ani nepiš
    ale mohl By jsi ty Brány zkusit třeba By jsi dodělával pár lf do pet a trohu upgrade štítů
     
    Naposledy upraveno: 2/3/14
  4. Big_Bass

    Big_Bass User

    Nevím, co myslíš tím "nepiš big", každopádně se ti tu snažím poradit, abys mohl dojít k úspěšnému dokončení úkolu. Teď jsem se na to koukal, mě to posílá k řídícímu centru na 1-4, takže tebe to podle mě musí hnát k Nyx na 2-4 (jsi z EIC, jestli jsem to správně pochopil). Další rada pro příště, když máš takhle časově omezený úkol a nedaří se ti ho splnit, tak se hned odhlaš, aby ti čas neubíhal a podrobně to prober na fóru. Předejdeš tím naštvání z vyplácání množství surovin a elitní munice kvůli banální chybě.
    -----------------
    A jestli ti nefunguje klávesa PrtSc/SysRq, tak by sis asi měl ve vlastním zálmu pořídit novou klávesnici.
    ještě jednou to vyzkoušej, třeba jsi někde udělal chybu
     
    Naposledy upraveno: 2/3/14
  5. ano EIC
    ještě jednou a co dělat když nefunguje klávesa PrtSc/SysRq
    a hlavně už odpověd od adminů ne od někoho kdo radí k ničemu
    ----------------------------------
    to je nějaký vtip? ted nehotoví ůkol opět zmizel
    ani není ukončený
    a ještě tu je zas odznovu
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/3/14
  6. Korben

    Korben User

    ¹³PΞRИÍČKŮ█iи▌BΔИK Ak by si si prečítal PORIADNE čo ti už bolo napísané, tak by si vedel že nestačí na tu mapu len prísť, ale musíš aj kliknúť na kontrolne centrum, inak tu úlohu v živote nedokončíš.
    A láskavo sa spávaj slušne ak sa ti snaží spoluhráč poradiť a nepíš viac príspevkov pod seba ale použi možnosť upraviť príspevok.
     
  7. ale ten ůkol znovu zmizel !aniž byh doletěl k centru .
    a k centru jsem doletěl poprvé.
    ted zmizel aniž bych doletěl k centru
    :mad:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/3/14
  8. Korben

    Korben User

    Ty čítaš čo sa ti píše ? Nemáš tam len doletieť , ale máš aj kliknúť na centrum a prestaň s tým floodingom. Prečítaj si už konečne Jak správně přispívat na forum
     
  9. já ti říkám ale ten ůkol znovu zmizel !aniž byh doletěl k centru
    poprvé jsm doletěl k centru KLIK na něj a nic nastal restart po psaní na forko a ůkol zmizel
    podruhé ůkol znovu zmizel !aniž byh doletěl k centru
    tak máte to porouchané nеBo včеm jе proBlém?
     
    Naposledy upraveno: 2/3/14
  10. Korben

    Korben User

    To tvrdíš ty, jednoducho úlohu si nedokončil , tak ju budeš musieť urobiť znova.
     
  11. to je vtip?
    špatný postup řešení problému
    pokud nahlásím problém kdy se sám od seBe vypne ůkol
    už podruhé!
    to se zas vypne? neBo je ůkol nějak časově omezen?
     
    Naposledy upraveno: 2/3/14
  12. Korben

    Korben User

    Prečo by to bol vtip ? Tak ako nevieš prispievať na fórum , tak asi nevieš plniť úlohy. Nie si jediný hráč ktorý úlohu plnil. Ak ti chce nejaký hráč poradiť, tak mu vynadáš, tak sa nečuduj že úlohu neukončíš. Úloha sa ti vypla , lebo si na kontrolne centrum neklikol.
     
  13. je ůkol nějak časově omezen?
     
  14. Korben

    Korben User

    Stačí si prečítať celé znenie úlohy, pred koncom úlohy začína odpočet.

    ¹³PΞRИÍČKŮ█iи▌BΔИK Ty v porušovaní pravidiel fóra neprestaneš ? Tvoja chyba. Post zmazaný, ban na fórum a téma uzavretá.

    Uzavreté, LOCK.
     
    Naposledy upraveno: 2/3/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.