Podvodnik ve hře

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by Karlosray, Jun 7, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Karlosray

    Karlosray User

    zdravím moderatory , ale stejne stim nic neudelate jako vždy, ale nahlasim to jsem v R- ZONE přiletí tam hrač zozoozzy1 necha se pokažde zničit od stejneho hrače vždy leti uplne dolu a tam na nej čeka hrač **..AKREP..** a zničí ho opakovali to aspon 7 za sebou ne i vic
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    To je tuším pushing, a ten sa má nahlasovať, Prosím pekne na podpore. Len čisto informačne.

    Samozrejme sa moderátorom ospravedlňujem, nakoľko len oni môžu hráča odoslať na podporu.
     
    Last edited: Jun 7, 2017
    Cruenta†Ultionem likes this.
  3. Borat

    Borat User

    Hráčov treba nahlásiť na podporu hry a nie sem. Tu nič neurobíme s takým niečím to je pravda.

    Lock.
     
Thread Status:
Not open for further replies.