podvodník

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem rejsek, 12/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Co mi brání dle VOP střílet hráče cizí firmy,kteří se aktivně nebrání ale počítají se do úkolu?
     
  2. Korben

    Korben User

    ZOHAN, Nič, len to netreba preháňať. :)
     
  3. Když vím, že stejně neuteču a boj nevyhraji, tak také dál sbírám dokud neumřu :)
    tak to jsem asi taky GPS-ka :-D
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    ZabijakAnetky: Ale předpokládám, že na portu se 50 krát po sobě ihned neopravíš. ;)
     
  5. Tak ja tých nepoctivcov ani nestrieľam lebo mám strach, že môžem obdrzat náhodne ban za pushing. Viem som dosť paranoidny :D
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    PetriCZech™ Dobre vies ako som to myslel. Zbierat v masku je uplne normalne a nic proti tomu nemam. Problem je len ten, ze akonahle su akciove boxy, 80% lodi v tom masku na boxoch su botky, to je kazdemu jasne. Ja som narazal len na podvodnikov, takze nemusis hned citovat vytrhnutu vetu z kontextu.

    Ako povedal kolega, kludne strielajte, no nic netreba prehanat.
     
  7. |Oromë| - ale jasně že vím, jak jsi to myslel. Já jsem si jenom vzpomněl na jeden příspěvek na starém fóru, ve kterém autor psal, že sundavá každého, kdo sbírá v masku, protože to prostě musí být vyvítekdo :)
    Takže nic ve zlém.
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    PetriCZech™ Bol by som rad ak by tomu tak nebolo, no jednoducho takto to na boxoch vyzera a rozhodne sa nechcem tvarit, ze vsetko je v poriadku a nic sa nedeje. Musime len dufam, snad casom pridu zmeny.

    Samozrejme, vzdy sa najdu poctivy hraci a ja osobne si najviac vazim prave ich. Nejake full ucty s milionmi npc a 10.000 hodinami si moj respekt nikdy neziskali a neziskaju. Prave tie nenapadne ucty co vydrzali dlhe roky bez programov a bugov maju moj najvacsi respekt. :)
     
    Foяmi a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Zrovna řeším podobný problém. Tak abych nezakládal novou tému, to napíšu sem, která je nejpříbuznější.
    Na PvP třeba lovím 4 hodiny denně a když je tam jeden co se objevuje neustále a jiní třeba jednou za pět minut (plus někteří co u toho opravdu jsou, což je tak 5%), tak během toho lovu, za ktré mám odměnu, neustále potkávám i hráč, co se objevuje neustále. A přece ho nebudu ignorovat? :)
    Tak aby nesbíral a třeba mu ruply letouny nebo podobně, ho střílím ať si aspoň postojí na tom portu nějakou dobu a pak když ho vidím znova, sejmu ho zas.
    Tak nevím jestli se na to mám vykašlat, ale prostě mě irituje, aby tam stál pořád.

    Vzhledem k tomu, že všechny ukoly mám hotové už (poctivě z dob, kdy tolik automatů nebylo) a stejně se za ně odměna nedostává, do ranků se nepočítají, tak proč bych ho neměl střlet. Je to škoda mojí munice, ale nějak mi za to stojí, aby přišel o letouny, případně si postál na tom portu (každá minuta co nesbírá dobrá).

    Taky bych ho mohl natočit, ale program na to nemám a ani se mi to mco natáčet nechce. Tak nevím, jestli se někam dají posílat seznamy nicků, případně ID, které hráče mají prověřit, a poslat záznamy z deníku...

    No taky mám strach z pushingu, i když výhodu z toho nemám žádnou, nikam se to nepočítá žejo. :)
     
  10. jen tak dal a hustějš.taky kdyz mam stesti a strilim je na x8 tam jsem jednou trefil na firme VRU rovnou 5 lodi a na MMO byly 3 tak jsem je šrotil co to šlo pak jsem predal tip na ne a kluci pokracovali ale stejnak jestli to dela mesice tak nejake irisky neresi ma tak nasosano ze jich muze mit hned 5x zasebou banovat to proste:p
     
  11. Skate

    Skate User

    Oni to maju poistene maju viacero uctov takze cakat ci im chytia kazdy ucet no neviem :oops:
     
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    Yodiak: Někteří elitnější makra mají ty letouny upgradované, takže jde o minimálně 500k uri (se všemi slevami) plus cena letounů. A ruplý Zeus a Apis už taky naštve, což je dalších pár milionů a čas na sbírání (i když na to je taky makro na bedny).

    Skate: No tak jim chytí jeden, pak druhý... Ono že tu jsou boteři se musíme smířit všichni. Jde o to, aby nebyli nezabanováni hráči, kteří s botováním skončí a nikdo jim to nedokáže. Proto doufám, že mají určitá data a jen otálí se zabanováním, ale nakonec na ně zpětně dojde. Ono jde kontrolovat deník, dráhy letu, (ne)interakci s Police lodí, mají toho hodně. A většina jde evidovat a zpětně najít. Nevím s čím ak otálí. A že jim zůstanou slabší nabotované ldoičky, no tak na ně taky dojde a klidně ať si vytvoří desátou...

    Jde mi jen o to, abychom nebyli zabotováni ještě my ostatní poctiví jen proto, že se je nadměrným střílením snažíme udržet na portu aby nesebrali nic, případně platili majlant za opravy (minimálně těch letounů).
    A tyhle sestřely mohou jít až do desítek za den, proto to zmiňuji. Vim o hráčích, co je stříleli i 200krát 400krát, než jim ruply letouny (CPU vydrží více oprav). Tak doufám, že tohle se nebude řešit jako pushing. Zvlášť když se to nikam nepřipisuje.
    Samozřejmě je tu problém s úkoly, které si mohou slabší hráči udělat, zatímco někteří jako já je dělali poctivě na bránících se lodích. Ale to je prostě taky cena za hru s boterama no...

    Proto jsem čekal, zda se vyjádří nějaký kompetentní admin a dá vědět, zda jsou hráči chránění a nebo prostě se máme smířit s tím, že ty lodě máme nechat a nestřílet z obavy, že dostaneme ban či postih taky...
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    Badmaniak Pushingu by som sa neobaval, ja som ich vzdy strielal bezne.No netreba to prehanat, 200x by som si netrufol, no ajtak vela zostrelov hned neznamena pushing.

    Ak ide o nahlasenie, mozes poslat podnet na podporu, no treba dokaz. V systeme sa da vselico najst, no tu su skor nepriame veci, ak chces niekoho nahlasit, je potrebne preukazatelne video.

    Snazime sa proti botkam bojovat, urcite si hraci vsimli aj zvyseny pohyb nasich lodiek, no nase casove a aj technicke moznosti su obmedzene a vsetko jednoducho nemame cas pochytat, uz tak toho robime dost..
     
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    Mě tohle je jasné, ale za dva roky jste některé lidi museli vidět už mnohokrát. :) Někteří se tím ani netají a přiznávají to veřejně, asi je jim to fuk. Věty typu "dneska jsem měl kliku, zrovna jsem přišel a jen hodil raketku do Police lodě" a druhej den jel vesele dál...

    No asi se mi nechce natáčet, nevim nakolik to zatěžuje systém a už takhle jsem na hraně s plyulostí. Ani jak to poslat atd. A stejně na základě videa nic neuděláte. Já to chápu ale, protože dát si stejný nick a předvádět makro jakože někoho jiného, to se stát může...
    Takže ve výsledku video nemá smysl, je třeba aby byla kontrola, že je to vážně ten hráč. Takže poslat nick a časy a výpis deníku by mohl být stejně účinný ne? Aby je kontrolovali pak na mapě bedlivěji.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.