Oznámení Podvodný email

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Łєgєηđ★кαmαşuтяα, 12/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kubino

    Kubino Guest

    Otvorenie mailu nemôže byť škodlivé nakoľko sa nedajú v hernom maily posielať súbory (scripty a pod.) ako je to pri bežných mailoch. Link sám o sebe tiež nemusí byť škodlivý, tuna ide o ten formulár. Zo zásady ale neklikať, nepísať nič. BP si vie zistiť vaše údaje, takže niekde kde píšeš viac ako ID či nick už nie je všetko v poriadku, t.j. heslo, mail a pod.
     
  2. *pursuer*

    *pursuer* User

    Odporucam v nastaveni systemu sprav kliknut na priatelia.Aby vam kade kto nemohol taketo podvodnicke maily posielat.Mne sa to este nestalo,aby mi cosi neziaduce prislo,ale ked ma niekto zaskrtnute policko vsetci,tak sa ani nedivim :rolleyes:
     
  3. Kubino jak tedy budete nakládat s postiženými účty , které rozesílají tyto zprávy ?
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    A koukal jsi na to ze to vzdy posle celemu klanu, takze mu staci jeden ucet z klanu a uz to posle vsem co jsou v te dobe v klanu.

    Łєgєηđ★кαmαşuтяα pokud je to ucet ,ktery spada pod jinou podporu hry, tak s nim musi neco udelat podpora pod ,kterou spada.
     
  5. *pursuer*

    *pursuer* User

    To uz hadam normalneho hraca napadne,ze ked spravu posiela v klane hrac,tak to uz niecim zavana(navyse po precitani linku by to malo byt tiez jasne),pretoze to nie je pracovnik BP,aby take nieco siril.Vsak od BP ked cosi je,tak je bud na fore alebo to pride na mail.Ako pisem,mne sa nastastie nic takeho nestalo ;)
     
  6. Belgame No ten Chaos Fighter právě opustil klan a už je v jiném ... hned poté co rozeslal email nám ostatním do klanu . Takže by bylo asi fajn , jestli toho dotyčného z druhého screenu co jsem vkládal mohla nějak zlikvidovat podpora aby se nedostali další účty do problému ( hráči ).
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Łєgєηđ★кαmαşuтяα

    nemôžeš požiadať o "zlikvidovanie" účtu kamaráta aj keď bol odcudzený, si tretia osoba a na takéto veci je VOP a zodpovednosť za účet.
     
  8. Kubino Nemyslím tím za odcizení , ale za to že ten účet se dopouští podvodných emailů které rozesílá po Darkorbitu .
     
  9. Korben

    Korben User

    Tu je problém, že hráč je z inej krajiny a tak spadá pod podporu v inej krajina a zablokovať ho musia oni.Od nás sa to maximálne tak nahlási, viac robiť nemôžeme.
     
  10. Korben

    Korben User

    Účet je zablokovaný.
     
  11. Dobře . Kdyby mi ještě někdo něco poslal , tak sem hodím link :)
     
  12. Korben

    Korben User

    Link určite nie. :)
     
  13. No a co tedy potřebuješ ? Link na identifikaci hráče ( nebo jen nick ) a samozřejmě screenshot
     
  14. Korben

    Korben User

    Ak ti niekto niečo pošle, tak screen toho čo ti poslal, presný nick hráča , prípadne jeho profil.
     
  15. Naposledy upraveno moderátorem: 18/1/15
  16. Belgam

    Belgam Guest

    To zda se o nej postaraji je na jejich pravomoci, ale ty zas nemusis kvuli tomu porusovat pravidla fora.
    Body mas za multipost.
     
  17. Spartakus

    Spartakus User

    Jak může být někdo tak naivní a uvěřit tomu... :(
     
  18. Korben

    Korben User

    Tak isto ako keď nejaký podvodník niekomu napíše: Ahoj ja som admin , ak chceš urko tak mi daj heslo na účet a na email a ja ti ho tam pripíšem. No a niekto sa nájde čo pekne dobrovolné , dá aj kľúče od bytu. :)
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.