POKLES STITU PO RESTARTE

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -HeJkO33-, 13/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    Len tak mi znicoho nic po restarte klesol stit o 50 000,neni to len u mna aj viacery sa stazovali
    [​IMG]99956142
     
  2. Ano problem je i na GE3 na Teamspeaku si na to stezuje vic hracu
     
  3. Say_

    Say_ User

    Ano hlasim ten samy problem na CZ1
     
  4. a já se přidám za cz2...:)
     
  5. Sentiero

    Sentiero User

    Ano, na GE1 to samé
     
  6. na GE6 to isté, po každom relogu iný stav štítov a omnoho menší ako by mal byť

    ako býva zvykom po reštarte kopec globálnych problémov, asi budeme musieť počkať do ďalšieho reštartu :)
     
    -Brčko- a -Kaperko- tohle ocenili.
  7. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    po odhlásení sa ešte znížil o dalsich 70 000 :D toto je tragikomicke
     
  8. CZ3 taktež
     
  9. všimli jste si duvodu ? novinka ve hře batleray na 4-5
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Očividne niečo robia, to je taký problém počkať? Nahlásenie chyby, fajn, ale komentovať to hlúpymi poznámkami ako napr. -HeJkO33-? Ak nemáš čo iné na práci ako DO tak sa choď aspoň prejsť vonku je krásne :)
     
  11. Korben

    Korben User

    -HeJkO33- Ty tragikomík , ak niečo nahlásiš, tak stačí raz a nie aby si začal spamovať. Ďalej , nadpis témy nemá vyznieť ako kričanie a tak sa názov témy začína len prvým veľkým písmenom.
     
  12. Trochu to odľahčím .. len aby sa vás nespýtal aký je to server (to vonku ) :D
     
  13. tak jsem udělal test s jedním štítem SG3N-A03, v základu má 5.000
    osobně mám seprom (40%), PP (25%), boostery (30%) - tak bych z toho měl vymáčknout 11.375
    co je zajímavé, když nahodím štít do loďky tak mi najede číslo 9.100
    když relognu, tak vidím číslo 6.500, pokud pak přepnu konfy zase vidím 9.100

    tak jen, aby byly nějaká čísla k této chybě se štíty.
     
    Šebestová tohle ocenil(a).
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    Problemy su vsade, skocil som na svoj ucet a tam to je tiez, pokles stitu, nefungujuce kamikadze, zle zobrazuje HP a pod.

    No netreba tu hned spamovat, proste chvilu pockajte n opravu.
     
  15. Korben

    Korben User

    -HeJkO33-

    Máš dôvod kričať ? Ak je nejaká chyba, tak sa má normálne nahlásiť. Uvedom si že ak sa niečo zavádza do hry, tak môže nastať nejaká chyba , tak že stačí to normálne nahlásiť.
    Ja mám milión dôvodov aby som tu koľkokrát začal kričať.

    »●Μ●Λ●Я●Ψ●Ķ●Λ●И●Ц●« Pri akomkoľvek hlásení chyby, je nutné a povinné zadávať server. Je ti táto požiadavka na smiech ?
    Pri nahalsovaní chyby , je informácia o serveroch nutná.
     
  16. cz1 - o 100 kleslo no -_-
     
  17. aj na Ge2 je problem so štitmi su mensie :D
     
  18. Korben

    Korben User

    Je to globálne, tak že to ďalej netreba nahlasovať.
     
  19. Korben .. ja som len uštipačne reagoval na Kubinovu vetu ,,choď sa prejsť vonku" .. prečítaj si čo som napísal znova.. zle sme sa asi pochopili :D
     
  20. Podlě mě to není jen na štítech, je to jako by nefungoval profil pilota.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.