POKLES STITU PO RESTARTE

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -HeJkO33-, 13/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, jen jsem se chtěl zeptat, jestli se to taky udělalo u vás, že mi na sperhedce zmizel nano-plášť, když jsem se přelogoval tak jsem tam ten nano plášť neměl. Ze začátku ano, ale když jsem hodil jinou loď a zase na sperhedku, tak jsem ho tam neměl.
     
  2. Korben

    Korben User

    »●Μ●Λ●Я●Ψ●Ķ●Λ●И●Ц●« Pardon, nevšimol som si. Nie jena zahodenie reagovať konkrétnym nickom . :)

    OT post zmazaný, Reagoval som na konkrétny príspevok, tak sa láskavo nemiešaj do toho čo sa ťa netýka.

    honzavanicek Zatial nemáme konkrétne informácie k chybe, tak že treba počkať na vyriešenie.
     
  3. přikláním se k tomu, co napsal .P.E.I.N¾.. Že chyba bude asi v profilu pilota....neprojeví se body v HP, počítal jsem štít bez profilu pilota a dostanu se na čísla, které jsem uvedl výše (5.000*1,3 (booster)= 6.500 * 1,4 (seprom) = 9.100....když jsem byl v bráně, tak mi podezřele rychle padal štít včetně hp, jak kdyby nefungovaly úhybné manévry.

    na druhou strany bonus na boxy z profilu pilota funguje.
     
  4. Globál Amerika 4,taky hlásím :)
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    OT smazané a přečti si dobře Jak správně přispívat na forum
    Kolega reagoval na konkrétní post kde autor psal o tragikomedii, nic neslušného v jeho odpovědi není. Takže ještě jednou tě vyzývám, nepleť se do věcí které se tě netýkají, a svoje rýpání si nech na jinam.

    ™»Fєяяy●Iş●ßã©k«™ už není potřeba hlásit problém, je globální a jsme o něm informovaní. ;)
     
  6. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný, udelené body. Na fóre si všetci tykáme ak požaduješ vykanie , tak si to vlož do podpisu, možno to budem rešpektovať.

    ™»Fєяяy●Iş●ßã©k«™ Je potrebné, aby sme na každej strane písali že o probléme sa vie a nieje treba ho ďalej nahlasovať ?
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    »†prchlik†« kamikadze tiez nefunguje a nema s profilom nic spolocne. ;)

    Osobne je zbytocne to pocitat a zistovat jadro problemu, netreba sa teraz do nicoho hrnut a pockat na opravu, to je vsetko.
     
  8. Korben

    Korben User

    OT posty zmazaná. Udelené body pre nerešpektovanie pravidiel fóra.
     
  9. _Ezel_82

    _Ezel_82 User

    tak se omlouvám za můj příspěvek kterej ste uzavřely asi jsem slepej:) ale alespon něco jsem se dozvěděl.Děkuji a příjemný Den jak hráčum tak i Administrátorum a Moderátorum:)
     
  10. Korben

    Korben User

    Tak že sme dostali informáciu, že na odstránení problému sa pracuje.

    _Ezel_82 Omlúvať sa nemusíš, stačí že si si tému prečítal.
     
  11. |Oromë| nezlob mě..:)...snažím se jen dodat, co nejvíce informací pro co nejlepší identifikaci problému...;)
     
  12. vdlucka

    vdlucka User

    dobrej dem muzu se jen zeptat co to zas je za novou taktiku ze po restratz my zmizi 50000 stitu to uz snat neni mozne nekdy zbytecne restarty a tet tohle to fakt chcete at tu hru prestanou hraci hrat protoze stakovou jak to tet delate ktomu dojde jenom same problemy ve hre potize s pripojovanim a tet ty stity
     
  13. oscarko123

    oscarko123 User

    ach super mal som na golovi manoplašť už nemam ... 50 K stitu nemam ... hadam to nahradia niečim
     
  14. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    vdlucka precti si prosim nejdriv cele tema.
     
  15. *nohafuc*

    *nohafuc* User

    vdlucka - mužu se jen zeptat co to zas je za novou taktiku že píšeš do tématu 33 příspěvek o ničem,aniž by sis přečetl předchozí.:mad:
     
    Zafod tohle ocenil(a).
  16. Taktiez za CZ2. Stit mi klesol takmer o 150 000.
     
  17. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    problem bude asi celkove v profilu dostavam az moc rany do HP a malo do stitu jako kdybych nemel hustotu stitu kterou mam 5/5

    daksi z chyb je ze okno misi si nepamatuje kde ste si ho dali a po kazdem resetu okna zresetuje pozici na stred
     
    Naposledy upraveno: 13/2/15
  18. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný. Ano píše tu každý čo nevie čítať.
     
  19. Jsem jediny, kdo ma tolik hp? Nebo to maji vsichni?
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.