POKLES STITU PO RESTARTE

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -HeJkO33-, 13/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 123812

    123812 User

    Tak to bych chtěl taky :D U mě je to dobře ty HP :)
     
  2. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    Imperátor[CZ1] taky sem si tohodle vsiml ty si warpoval z citadel na aegis ne a zustaly ti HP z citadel
    to same se mi stalo ted pri warpu z goli na spear zustalo mi 403 000 HP z golika na spearce

    odhlkaseni a prihlaseni HP spravi
     
  3. oscarko123

    oscarko123 User

    Nie si zrejme ja mam len štity pokazené :( hadam to opravia ešte dnes
     
  4. Jo, warpoval jsem. Mám 720k hp i se sperhedem.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  5. RobPol

    RobPol User

    Já jen se chci zeptat :D
    Nejsem si jist na 100%, ale mám dojem že na 17.- tý SB potřebuji cca 125 LDček, dneska jsem koukal a mám tam 138 LD, ale nejsem si na 100% jist. Proto se ptám zda-li neni chyba.
    Prosím neukamenujte mne :D Děkuji
     
  6. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

  7. RobPol

    RobPol User

    Dr.BoooM
    Děkuji ti
     
  8. zebrik12

    zebrik12 User

    ještě nefunguje skill na zlaté vengeanci.
     
  9. oscarko123

    oscarko123 User

    možem sa opýtať vy to bigpointu oznámite ? že su taketo problemi ?
     
  10. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný, nepravdivé informácie.

    Ty netušíš ani kde je chyba ani ako môžu byť dáta hry prepojené, tak že tu nepíš o niečom o čom nič nevieš.
    oscarko123 Stačí si to tu prečítať.
     
  11. oscarko123

    oscarko123 User

    Máš pravdu korben :) čo si myslíš kolko bude trvať tá oprava ?
     
  12. Jen poslední věc...Doufám, že programátoři od BP ví, kde je chyba :) A myslím, že o tom něco málo vím.
     
  13. Korben

    Korben User

    oscarko123 Netuším koľko času to zaberie.

    `»♦†Mαδ♦Pγяσ†♦«´ Áno vedia kde je chyba a ak o tom niečo málo vieš, tak by si mohol vedieť , že pri aplikovaní niečoho do hry, môže nastať problém, keďže mnoho dát, je navzájom prepojených, tak že mnoho krát sa nedá predvídať , aké následky aplikácia môže mať.

    EDIT: v krátkom čase by mal prebehnúť reštart a chyba by mala byť opravená.
     
    Naposledy upraveno: 13/2/15
    Humanoid84[=Z=] a MartyCZ2 tohle ocenili.
  14. Každou chvíli je nějaká chyba takže se není čemu divit...už jsme si zvykli!!! ale spíše je více toho negativního než pozitivního...

    `»♦†Mαδ♦Pγяσ†♦«´ Áno vedia kde je chyba a ak o tom niečo málo vieš, tak by si mohol vedieť , že pri aplikovaní niečoho do hry, môže nastať problém, keďže mnoho dát, je navzájom prepojených, tak že mnoho krát sa nedá predvídať , aké následky aplikácia môže mať.

    EDIT: v krátkom čase by mal prebehnúť reštart a chyba by mala byť opravená.
    Korben pěkná stručná odpověd proto jsem to ocenil:)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/2/15
  15. 123812

    123812 User

    Humanoid84[=Z=] Příště použij tlačítko EDIT, deláš multipost :) A ty 2 řádky máš zkopírované od Korbena proč?:)
     
  16. 123812 Aby ses měl čemu divit...protože ta odpověd od něho se mi líbí je stručná a ne arogantní tak by to mělo vypadat..
     
  17. Korben

    Korben User

    Humanoid84[=Z=] To bude asi preto , že v tom čase som si pochutnával na dobrej káve.:D

    Ma by len zaujímalo či sú štíty už v poriadku ? To sem nenapíše nikto :)
     
  18. Štíty jsou v pořádku tak napůl. Až po změně konfigurace se projeví změna, tzn. po nalogování mám cca 380k po změně konfigurace 550k, takže jsem na původní hodnotě, ale až po dané změně. Což podle mého ještě není v pořádku. :)
    [​IMG]57748225
    CZ1
     
  19. Korben

    Korben User

    Vymazaj si pamäť prehliadača ?
     
  20. Provedeno, problém trvá :) Nevadí, stejně je už pozdě něco řešit, zítra je taky den.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.