POKLES STITU PO RESTARTE

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -HeJkO33-, 13/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Budoman

    Budoman User

    Mozem konstatovat, ze vcera aj dnes mi stity nabehli okamzite po pridani sepromu.

    Server GE3.
     
  2. RobPol

    RobPol User

    Na CZ3 to je stále stejné, beze změny.
    Pořád musíme přehazovat konfy. Ukazují špatnou hodnotu štítů.
     
    peza50 tohle ocenil(a).
  3. po vcerajsom restarte opäť problém so štítmi.
    edit: Krorben promin. servr CZ1
     
    Naposledy upraveno: 19/2/15
  4. Korben

    Korben User

  5. Zeus2

    Zeus2 User

    Lidi,problém měli všichni,je to banalita,úsměv a jede se dál.Horší je,když nejde nalogovat. :)
     
  6. Zdravím, už je to 14 dní od nahlášení problému se štíty a já nepociťuji změnu. Ptám se tedy, je to trvalá změna nebo si pánové od BP dávají na čas s opravou? Nebo že by problém jen u mě? Nevím, každopádně je to poněkud iritující. Vím, je neděle, BP nepracuje, ale jak říkám, již uteklo 10 pracovních dní od nahlášení a pořád nic. Také očekávám odpovědi, že to souvisí s novým klientem, dovolím si poznamenat, že to bylo dloouho před tím.
    Děkuji za odpovědi
    Přeji příjemný zbytek neděle :)
     
    stefan.sv tohle ocenil(a).
  7. Altlantis

    Altlantis User

    Taky mám ten problém.Je to ale i po oravách když rupnu :p. Když popřepínám konfy,vráti se to ale když zaponemu přijdu o cca 60 k štítu :(
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    Altlantis tohle ocenil(a).
  9. Altlantis

    Altlantis User

    Imperátor[CZ1] Mít tolik HP tak jen tak nekřupnu.. :D Mě se něco podobného stalo na 4-5.. Ale to měl boostery na HP..
     
  10. Karlosray

    Karlosray User

    tady v posledni dobe nefunguje nic, stemi štíty to mam stejne , pak mam že letouny se vždy ke me přibližuji když vyletím z brany nebo jsem na mape , musim je vždy oddalit dale životy a štity na lodi mam nakřivo tedy vpravo vic než uprostřed chci se zeptat kdy už ty chybi budou opravene tohle se už fakt neda
     
  11. Korben

    Korben User

    Čo nefunguje ? Mne funguje všetko. Priletel som k portu , preskočil som a nič nemusím nastavovať. Letouny sú tak isto ako aj boli. Čo máš nakrivo ?
    Snímka1.PNG
     
    krtko458458458 tohle ocenil(a).
  12. RobPol

    RobPol User

    Musím se přidat i já, a potvrdit Korbena, dříve jsem tu chybu zaznamenal i já, křivě HP, Irisky byly pořád napláclý na lodi, atd...
    No nevim, ale už asi týden to mám v pořádku, HP rovně, Irisky tak jak jsem si je dal, pozadí minimapy uložené, akorád tedy mi pořád při přihlášení musím přehodit konfu, aby se mi doplnily štíty, ale to se prkotina :D Takže nic vážného za chybu jsem nezaznamenal.
     
  13. Karlosray

    Karlosray User

    že letouny se vždy ke me přibližuji když vyletím z brany nebo jsem na mape , musim je vždy oddalit dale životy a štity na lodi mam nakřivo tedy vpravo vic než uprostřed Korben takhle na te fotce vypada v pořadku ale jak letiš dolu tak se da poznat že jsou řivoty a štíty nakřivo tedy jsou víc na prave strane
     
  14. Korben

    Korben User

    Nech letím akokoľvek , tak mám všetko rovno, tak ako je na fotke a ani letouny nenastavujem. Skúšané na servery na ktorom hráš.
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Ak sa zdá niečo nakrivo ja by som overil ešte postavenie monitora, či sa nenahol ten :)
     
  16. stefan.sv

    stefan.sv User

    ja sa chcem zas opytat ze co je stimi stitmi ci je to opravene alebo to nefunguje len mne?stale po skoceni na inu mapu klesnu tak kde je chyba?
     
  17. RobPol

    RobPol User

    Ne opravené to neni, chyba se projevuje všem při novém nalogování do hry, či skoku přes CPU skoku...
    Neboj vše bude opravené, jen musíš čekat :D
    Vyčkej času, jako husa klasu ;)
     
  18. Karlosray

    Karlosray User

    aspon spravte i ty letouny vždy když se přihlasim nebo proletim branou jinam na mapu tak jsou letouny moc u me a musím je vždy oddálit , Irisky byly pořád napláclý na lodi, určite nejsem jediny komu to děla ne
     
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    stefan.sv a Karlosray Chyby noveho klienta a stity boli davno hlasene, my nic neopravujeme, musite si pockat az to opravi BP.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.