Pomalá full elite vega

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem cerny-cerny, 14/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sentiero

    Sentiero User

    cerny-cerny je třeba si uvědomit, že rozdiel medzi rychlostmi lodí se projeví až po pár sekundách, když utíkáte. A právě tých pár sekund může být rozhodujících. Nemůžeš to brát tak, že vega je rychlejšia, tak že s ní utečeš vždycky..
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    V hre bolo vela programov a niektore su stale funkcne, no nikdy som nevidel, ze by ma predbehla technicky pomalsia lod. Jedine co malo v DO velku rychlost bolo UFO. ;)


    cerny-cerny Tie hity co si stale dostaval od lode je lag, t. j. na monitore letis dalej do mapy, no v skutocnosti na serveri ta ma hrac stale v dosahu.
     
  3. No tak nevím, patrně jsem asi ještě větší IT laik.... Jak jsem ale psal, tak neznám náplň tvé práce. Velice ti ale děkuji za odpověď. Pomohlo mi to pochopit mnoho věcí v DO. A mnoho věcí v DO to i vysvětlilo. Ty jsi asi nikdy nedělal business, že? Pokud by mně ve firmě tohle někdo z mých IT dodavatelů či správců napsal, tak bych ho vyhnal a pomluvil všude, kde to jde, aby si už ani neškrtnul! Patrně zapomínáš (a ne jen ty ale asi více zapojených lidí do utváření této hry) na tu skutečnost, že jsme v tržní ekonomice. Jestli chce BP vydělat, tedy mít větší návštěvnost a více aktivních a platících hráčů, tak by tebe a jiné tobě podobné se stejným názorem měl okamžitě vyhodit. My, HRÁČI, jakožto zákazníci BP, tedy i TVOJI zákazníci máme v nemalém měřítku problém se hrou, resp. s jejím provozem a ty na to se smajlíkama odepíšeš "hold smola". No nádhera. Aka to čudná odpověď, hej? Tak teď zase já doufám, že to ty myslíš jako vtip...

    Znáš třeba aplikaci JIRA? Nebo SAP či Pohoda? Jejich dodavatelé mi nikdy ani v žertu nic podobného nenapsali na žádný z mých dotazů či problémů ve firmě. Nikdy! A nikdy to také neudělají.... Hádej proč....?

    Pokud chce BP zachraňovat servery s menší návštěvnosti jako je CZ3, nebo zachraňovat tuhle hru jako celek všemi možnými podpůrnými akcemi, tuningy aj., tak by se namísto takových složitostí měl zaměřit na nejjednudušší a nejlevnější řešení - na svou "zaměstnaneckou" základnu. Problém patrně bude v tom, že na tyhle posty BP vybírá nekvalitní pracovní sílu z řad hráčů, nikoli z řad zkušených pracovníků, kterých je v onlinegames mraky. Tito jsou ale bohužel dražší než naturálně odměněný hráč za občasnou službu :-/

    No bohužel mě to opět utvrdilo v mých závěrech o DO...

    Jestli tohle odstraníš a dáš mi ban, tak to jen vše výše uvedené potvrdí. Narovinu a bez emocí - čistě pragmaticky -zkus mi tenhle můj závěr vyvrátit nějakou proklientsky orientovanou odpovědí. Aspoň to zkus.... :)

    Když letím přes celou mapu a očividně snesu dost hitů protivníka, takže je můj let o mnoho delší než je pár či několik vteřin, pak skutečně očekávám, že uletím... Ty snad ne? Pokud ne, tak k čemu pak pohony a rozdílné rychlosti lodí, když se tak minimálně projeví ve hře? K čemu nový super přehnaný design na vegu, když se rychlost projeví po až tak dlouhé době? Uvažuj, ta tvá odpověď je nesmysl.

    Mně se tohle nestalo prvně. Na konkrétních mapách je to tak téměř vždy. Na starých i nových mapách mimo PVP s tím problém nemám. Teď čekám, ýe mi někdo chytrácky doporučí, ať tam tedy nelítám. Jasná opověď z mé strany by pak byla - proč je tedy v DO tolik map, když na některé nelze létat, jelikož jsou méně stabilní než jiné?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/6/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Spartakus

    Spartakus User

    cerny-cerny moderátoři a admini, nejsou zaměstnanci BP, dělají to ve volném čase a zadarmo... Nemám čas ti to vyvracet musím letět doo práce... Ps. Netvoř multiposty.
     
  5. Takže za prvé, jak už psal Spartakus moderátoři nejsou zaměstnanci BP. Z toho si můžeš vyvodit dost odpovědí na tvoje ''dotazy''. A za druhé, četl jsi vůbec co napsal?! Psal to dokonce několikrát a zdá se, že někteří to pořád nechápou.
    Když od někoho očekáváš pomoc, nestačí si postěžovat a říct ať to vyřeší.
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    1) nie som zamestnanec BP, robím to ako taký blbec vo voľnom čase pre pomoc hráčom a mám za to jedine urážky a narážky ako napr. od teba. Neviem v čom robíš ty, ale v čom robím ja sa mi darí a som spokojný ;) a nenavážam sa do teba, tam kde ja robím som sa naučil už takéto navážanie veľmi jednoducho zvládať. Takže ma vlastne nemá kto vyhodiť a ty nie si určite pre mňa zákazník, si pre mňa spoluhráč a užívateľ fóra, nič viac, nič menej. Sťažnosť na mňa môžeš podať na podpore s citáciami kde som porušil nejaké pravidlá moderátora, ďakujem :)

    2) Prečítaj si celý post čo som napísal, napísal som ho dostatočne jednoducho aby si ho dokázal pochopiť. Ty ale vytrhneš slovo z kontextu, takže si sem prišiel kvôli flamewar.
    Citujem svoj predošlý post:
    Ty si si z toho vytiahol "hold smola", pritom tá veta má podstatnú časť, ktorú ti ale už spoluhráč ►ρяοvοкατεця◄†vяц† vyfarbil. Takže znovu podotýkam, prišiel si kvôli flame war a toto to vysvetľuje. Prepáč, ale ja nahlasujem chyby na BP v angličtine s určitými prvkami hlásenia (názov, popis, dôkazy - obrázky, video, ID-čka a podobne) a ak ich nemám, odpíšu mi, že oni s tým problém nemajú (presne ako napr. ja). Ty sa pýtaš, ako to máš človek odfotiť / natočiť keď to neočakáva. A ako to majú v BP programátori navodiť, aby pochopili problém a vedeli ho vyriešiť? Potrebujú to jasne vidieť v akcii ako sa to správa, ako programátor tomu chápem a snažím sa ti to v klude vysvetliť. Ty si ale zatiaľ len zhodil prácu mňa (čo mi žili netrhá) a mal plné prsty navážania sa a business strategy. Zhodou náhod som študoval aj manažment takže neboj viem čo sa mi snažíš povedať ale si úplne OT a stačí ti pochopiť čo sa ti snažím povedať.

    Takže ak budem mať všetko potrebné, rád to nahlásim, bez faktov nemám čo nahlasovať kedže hlásiš niečo ako "chybu" pritom chyba môže byť ako u BP tak aj mimo BP serveri. Veľa spoluhráčov (nie len moderátori) ti sem povedali, že oni túto chybu nepociťujú, niečo na tom bude, nemyslíš?

    Btw. multiposty po tebe upratané, prispievaj prosím podľa pravidiel - Jak správně přispívat na forum. Ak ich budeš dodržiavať nevidím dôvod ti dávať ban. Myslíš si, že si musím dokazovať pravdu a dať ti ban? Nie sme na pieskovisku :)

    PS: tie tvoje narážky na nekvalifikovaný "personál" fóra ignorujem, ty si účtovník, super - fajn, my ale nie sme deti na strednej, sme dospelý ľudia (mnohí môžu robiť otcov či starých otcov hráčom na fóre) a máme tiež svoje zamestnania rôznych zameraní. Myslím si, že BP má ZADARMO veľmi dobrých moderátorov či administrátorov v CZ a SK komunite.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/6/15
    Spartakus a jisap123 tohle ocenili.
  7. jisap123

    jisap123 User

    cerny-cerny dle mého názoru to je chyba buď tvého pžipojení/starého prohlížeče/ nebo problémem s PC/Flashem.

    Jinak k tomu co si napsal o moderátorech zde, dovedeš si přesdtavit co je to za práci? Někdo se na něco zeptá, moderátor přijde, zjišťuje vůbec co se děje, odpovídá, věnuje se danému hráči, a ty místo ocenění za výše uvedené odpovědi se do nich budeš navážet? Dělají to ze své valstní vůle a pochybuji že jsou zvědavý na takovéhle narážky ... Bez moderátorů by tu pomalu nikdo neznal odpovědi na své otázky...
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  8. Sentiero

    Sentiero User

    cerny-cerny pokud jsou dvě lodě (např golík a vega) na zhruba stejném místě na mapě a začnou utíkat, tak rozdíl rychlostí mezi loďmi se projeví až po pár sekundách, nevidím na tom nic nesmyslnýho...A Pokud uděláš myší jediný špatný pohyb (při utíkání s vegou) tak ten kdo tě honí (golík, aegis) tě v pohodě dožene a to minimálně tak, aby na tebe mohl střílet.

    To, že vydržíš několik salv dmg, to je sice pěkný, ale tím že ten dotyčný tě má na dosah a může na tebe střílet tak předpokládám že ti hodí i nějakou zpomalovací raketu a samozřejmě pokud je to na 5-3 tak čím nižší rychlost tím víc pukají miny to jest k hp.

    Ty jsi psal, že letíte vedle sebe, ale že nikdy nejsi rychlejší a pak křupneš...Ve skutečnosti jsi samozřejmě rychlejší, akorát to nevidíš kvůli rychlosti připojení a nebo to nespozoruješ, možná proto, že klikneš na minimapu a soustředíš se jen na to abys byl co nejkratší cestou na portu, což ovšem občas bohužel nestačí...sledovat směr laserů a podle toho utíkat a nečekat na to, že vega je přece rychlejší, tak že s ní vždycky utečeš, protože tak tomu není.

    Btw: Buď tak hodnej a přestań se navážet do práce modů/adminů...ty jsi pro tohle forum a pro hráče tu, neudělal ani zlomek toho co oni, ale rejpat, to budeš.
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  9. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný a ban za urážky hráčov .
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Do hracu kteri se chovaji slusne a neporusuji pravidla neni sebemensi duvod se "navazet". Ostrejsi reakci uvidis jen v pripade kdy hrac prijde a chova se jako dobytek, tj. nadava, obvinuje, urazi, lze a jinak porusuje pravidla fora a slusneho chovani. A i tak je reakce na takoveho hrace dost umirnena, protoze je narozdil od hrace je moderator poutan jeste vice pravidly.
    Btw. Cely tvuj post je tak trochu narazka a OT reakce, ktera se nevztahuje k hlavnimu obsahu tematu, cili jej s prominutim mazu.
     
  11. lamiX

    lamiX User

    No viděl jsem pár případů, kdy se hráč choval slušně, ale moderátor si z něho utahoval a shazoval ho, jen protože s moderátorem hráč nesouhlasil. Takže když někdo píše něco, co se moderátorovi nelíbí tak to nejspíš důvod je :)
    Jinak k tématu, také si myslím že s DO není něco v pořádku. Zdrhnu se spearkou golikovi, u brány stisknu J, letím dál než se portnu a golik po mě najednou střílí, ikdyž ho na mapě ani nevidím
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. lamiX tyhle veci resim na global chatu skoro porad,kazdej v tom vydi kde co a nakonec se stejne doberem k tomu,ze on me na mape nevydel a ja pritom letel vedle nej celou dobu:). Tak ,ze pripojeni a udrzba pc,vic bych v tom nehledal.
     
  13. jisap123

    jisap123 User

    lamiX: To se mi stává taky, ale je to asi Flashem, tzn. jde asi o zobrazovací chybu tj. že vidíš něco, co doopravdy není.
     
  14. lamiX

    lamiX User

    Údržba pc s tím nemá nic společného. Jen je podle mě příliš velká náhoda, že se to stane vždy jen u aktivace brány
     
  15. jisap123

    jisap123 User

    Proto si spíš myslím, že to bude zobrazovací chyba. Tím, že u brány bude víc "zátěže" pro Flash, tak se to stává častěji.
     
  16. lamiX

    lamiX User

    Myslím, že animace aktivující se brány nepřinese zas tak velkou zátež pro Flash. No zobrazoací chyba to není, najednou mě dožene golík o mnoho pomalejší než já, ikdyž už není ani na radaru
     
  17. jisap123

    jisap123 User

    Jenže to neznamená, že to není zobrazovací chyba. Používáš pro přesun minimapu, nebo klikáš dopředu před loď? Ono totiž ty můžeš vidět, že jsi u portu, ale ve skutečnosti na serveru stojíš na mísě uprostřed mapy ;)
     
  18. lamiX

    lamiX User

    Vím že se tohle může stát, ale nejvíc se mě to právě stává u té brány, no nemá podle mě cenu to řešit, to je problém BP
     
  19. lamiX - zrovna tak to může být problém tvého PC, nebo tvého poskytovatele netu, nebo kohokoliv jiného na trase mezi tebou a serverem BP.
     
  20. lamiX

    lamiX User

    Mám rychlý net, na jiných hrách se mi tohle nestává, s PC také není žádný problém. A to, že mi někdy ping skočí z 30ms na 250ms i na několik hodin, ikdyž na jiných hrách je ping v pohodě je také můj problém? Nedělejte, že BP za nic nemůže.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.